imza sorunu...

ShadoW

Katılımcı
Ya adminim bu imza da bir sey yazamiyorum ??!!

Vatanim Icin 1 DEgil gerekirse 1000 kere olurum " yasdim... fln yazi stili seyi de ekledim... en fazla bir bosluk oloabilir gibi bise fln yaziyor ?? yasi bisi bu acaba ??! :confused: :confused:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Gereğinden fazla boyutlu ve gorum görünümünü bozan imza resimleri ekledikleri için imzada resim kulanımını geçici bir süre için durdurduk. Kim Nerde Online kısmı üyelere kapalıdır.

24 saat geçmeden kendi mesajımızın altına tekrar mesaj yazmayalım. Unuttuğumuz bir durumu eklemek istiyorsak kendi mesajımızdaki butona basarak ekleme yapabiliriz.

Not: Türkçe kullanımına lütfen özen gösterelim.

ShadoW

Katılımcı
Tamam saolun adminim... Imzami hic birsey eklemeden de yaziyorum ama yine aynisi oluyor... ?! Diger takildigim sitelerde kim nerede online bolumu var da ondan...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İmzadaki resmin maalesef hareketli değil. Ya acaba hareketli imza resimlerini engellemiş miydik :)

Resim linkini verirseniz ben halletmeye çalışayım. Ama şu anki aktif resim zaten hareketli değil.

wien06

V.I.P
V.I.P
Hocam hareketli imza resimleri engelli degil isteyen hareketli imza resmi ekliyebiliyor.
Ama resmi upload etmeden direkt ekliyebilmek icin Forum kurallarinda belirtilen büyüklügü gecmemesi lazim.
Bunun yaninda upload edilip yapilan eklemelerde herhangi bir sinirlama olmuyor.