iLk_NuR

iLk_NuR

Üstat
Adım İlknur..10.10.1991 istanbul doğumluyum.Aslen kastamonuluyum ama istanbul bağcılarda yaşıyorum.Lise 4. sınıf grafik tasarım öğrencisiyim.Bu sene üniversite sınavına gircem.En büyük amacım iyi bi üniversite kazanabilmek ve mesleğimde ilerleyebilmek:) Aslnında bu mesleği pek isteyerek seçtiğim sölenemez çocuklarla aram çok iyiyidr oyüzden küçüklüğümdn beri kreş öğretmenliği istiyordum ama olmadı.Şimdi kardeşim o bölümü okuyacak ve ben bisüre grafikerlik yaptıktan sonra birlikte bi kreş açIcaz inş:D

Saç rengim ve göz rengim kahverengi.Yemeklerle aram pek iyi değildir genelde abur cubur:D ama en çok patates kızartmasını seviyorum:) En sevdiğim içecek kola.En sevdiğim şarkı kalp kalbe karşı derler;) Müzikte dinlemiş olduğum belirli bi tarz yok kulağıma hoş gelen beğendiğim her şarkıyı dinlerim. beni yeni tanıyanlar genelde sessiz sakin hiç konuşmayan biri sanarlar nasılbi yanılgıysa artık:P çok yakın olduğum kişiler şımarık olduğumu sölüyo ama şımarıklığım sadce onlara:) Çok duygusalım malesef ve en ufak bi ayrıntıyı bile kafamda büyütüp kendimi yer bitiririm.Melek görünümlü şeytan olduğumu düşünüyo çoğu kişi:D Lakablarım;suskun kız, uyus, delü, runlik:D Pek afzla bihobim yok genelde pc yle geçiriyorum zamanımı onun dışında müzik dinlemek,kitap okumak,deneme yazmak vs. fabilerim; böceklerr:S son zamanlarda pek fazla televizyon izlemiyorum takip ettiim bi dizi yok ama denk gelirse küçük kadınlar,gece gündüz

Foruma efsane kartal sayesinde üye oldum.Nickimin anlamı dünyaya gelen ilk ışık ilk nur:) Çerez foruma gerçekten çok alıştım ve burdaki ortamı çok seviyorum.Çok kısa sürede uyum sağladığımı düşünüyorumm.Bundada burdaki insanların sıcaklığının büyük payı var hepinize çok tşkkr ederim bunun için. Forumda sevmediğim kimse yok ama tanıdığım ve daha özel olanlar var ; efsane kartal,deli kız,flame rocqer,arzum,yorumsuz,zeynep.incikle pek muhabbet edemedik ama nedense çok ısındım ona:) Bide wien06 yı söleyim tanımıyorum ama nese:)

Umarım yeterli olmuştur sormak istediğiniz bişe varsa sorabilirsiniz

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Aslnında bu mesleği pek isteyerek seçtiğim sölenemez çocuklarla aram çok iyiyidr oyüzden küçüklüğümdn beri kreş öğretmenliği istiyordum ama olmadı.
:( Bu kısım banada çok uyuyor yaa.. Bende çocuk gelişimi yada ana okulu öğretmenliği falan okumak istemiştim...

Kendimi buldum sanki bu cümlende :(

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Canım kardeşim iyiki varsın. Allah tüm dileklerini kabul etsin iyi bir bölüm kazan ve mesleğinde ilerle :) Şaka bir yana zaten ünv. ye hazırlananların ip adreslerini bu yıl günün belli saatlerinde bloklicaz :D:D:D