İğne Korkunuz Var mı?

İğne Olmaktan Korkar mısınız?

• Evet

Oy: 4 36.4%
  • Hayır

Oy: 7 63.6%

• Toplam katılan
    11

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Benim iğne ile aram iyiydi kan veririm hiç korkmadan aşıyı ise okulda olmaktan kaçtıysam da artık kaçmam ama galiba kan vermekten cekinecem veya o olayın etkisiyle her verişte tansiyonum düşebilir
Geçen kan aldırmaya gittim sağlık ocağına damarlarım ince benim zor buluyorlar ay hemşire buldu ince ince falan dedi beni diğer ebeye bıraktı beni de panikletti o arada stres oldum damar da patlayınca benim tansiyonum düştü tabii
Hiç böyle olmazdım ben ya

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Benim de damarlarim ince hatta bizim ailedeki bayanlarin hepsinin oyle. Gecen bende kan aldirmaya gittim igneyi ite ite zoruyla buldu hemsire Allahtan aci esigim dusuk degil de fazla acimadi. Korkmuyorum, o benden korksun 😄😄

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Damarin inceligi ile alakasi yok sadece beceriksizligi bence kan vermek icin kol un birinde farkli ise digeri daha farkli ama sanirim sende biraz fazla panik yapiyorsun ondan da kaynaklaniyor ....

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Benim de damarlarim ince hatta bizim ailedeki bayanlarin hepsinin oyle. Gecen bende kan aldirmaya gittim igneyi ite ite zoruyla buldu hemsire Allahtan aci esigim dusuk degil de fazla acimadi. Korkmuyorum, o benden korksun 😄😄
Simdi merak ettim kan alirken kolunuza kemer takiliyor degilmi ve sonradan elini biraz yumruk etmeniz gerek tiginide söylüyorlarmi sonrada rahat birakmanizi :))) bu sekilde kan alinacak damar cikiyor meydana :))

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Kız ben de korkmazdım beni ebe tedirgin etti ya madem cesaretin yok neden kan alıyorsun önceden de bana korluyor musun korkuyor gibisin deyip durdu hayır dedikce zorla adamı korkutacaklar

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Simdi merak ettim kan alirken kolunuza kemer takiliyor degilmi ve sonradan elini biraz yumruk etmeniz gerek tiginide söylüyorlarmi sonrada rahat birakmanizi :))) bu sekilde kan alinacak damar cikiyor meydana :))
Sağlık ocağında takılmıyor kemer canım ben zaten rahatım beni ebe öyle tedirgin etti damar da patlayınca ben orada koptum