İdeal Erkek Nasıl Olmalı

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Maneviyat olarak ; herşeyden önce saygılı olmalı , sevgi ve aşk hissi duymayan bir insan yarımdır bence bu nedenle bu duyguları hissedebilmeli ; değer kadir kıymet kelimelerininın sözlükteki kelimeler dışında da bir anlamı olduğunu düşünmeli, sorumluluk sahibi ve fedakar olmalı"
Maddi olarak ; sağlığına ve temizliğine dikkat eden" yani kendisine de saygısı olan , çalışkan biri olmalı ....

Benceee:)

felsefe_mi

...!...
Özel üye

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Ben böyle olmuşum veya olmamışım ne önemi var ki?
Bu bir toplum gerçeği, bana inanmıyorsanız evlilik programlarına bakın :)
Gelen zat-ı muhteremler fakirse, hiç elektrik alamıyorlar

istisnalar kaideyi bozmaz canım.... tabii ki maddiyat ta önemli ... ama uç noktalarda değil... evini geçindirebilen çoluk çocuğuna sahip çıkabilen bir erkek varsa karşımızda ... geriye bir tek mutlu olmak kalıyor... YATLAR VE KATLAR ... kimseyi mutlu etmez , ediyor diyen kişi de dünyanın en büyük yalancısıdır canım ...

felsefe_mi

...!...
Özel üye
istisnalar kaideyi bozmaz canım.... tabii ki maddiyat ta önemli ... ama uç noktalarda değil... evini geçindirebilen çoluk çocuğuna sahip çıkabilen bir erkek varsa karşımızda ... geriye bir tek mutlu olmak kalıyor... YATLAR VE KATLAR ... kimseyi mutlu etmez , ediyor diyen kişi de dünyanın en büyük yalancısıdır canım ...

Valla canım beni mutlu eder açıkcası :) Haa bu ısrarla zengin adam istiyorum anlamına gelmesin, paraya hayat boyu değer vermedim ama olması mutlu eder mi? Niye mutsuz etsin? Sanki her zengin olan mutluluğu yakalayamamış gibi fakir söylemlerinden kurtulalım bence... Bu fakirleri avutmaktır... Parayla saadet olmaz... Parasız HİİİİİİİİİİİİİİİÇ olmaz. Çünkü neden? MArkete gidip alışveriş yaptığında lira ödeyeceksin, öpücükle anlaşmayacaksın ;;)

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Valla canım beni mutlu eder açıkcası :) Haa bu ısrarla zengin adam istiyorum anlamına gelmesin, paraya hayat boyu değer vermedim ama olması mutlu eder mi? Niye mutsuz etsin? Sanki her zengin olan mutluluğu yakalayamamış gibi fakir söylemlerinden kurtulalım bence... Bu fakirleri avutmaktır... Parayla saadet olmaz... Parasız HİİİİİİİİİİİİİİİÇ olmaz. Çünkü neden? MArkete gidip alışveriş yaptığında lira ödeyeceksin, öpücükle anlaşmayacaksın ;;)

yazdıklarımı okursan madiyat ta önemli diyorum zaten , ve yatı katı olan herkes mutsuzdur diye bir iddiam yok... ama mutlu olmayan insanların aile saadeti saygısı ve sevgisi olmayan insanların isterse dünyanın yarısına sahip olsun aynı şekilde HAYATLARI BOYUNCA MUTSUZ olacaklarından %100 eminim....