İçimde Ki Diğer Ben

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sizin içinizde ikinci bir kişi de sizi zaman zaman şaşırttıp yada yönlendirdiği oluyor mu zıt iki karakter çarpışması gibi kendi kendinizle mücadele eder misiniz hani bazen haylaz yaramaz biridir icinizdeki bazende sakin tepkisiz ohoo dünya yansa bile umursamaz öyle herseye herkese böm böm bakan umutsuz vaka olan da içinizdeki diğer siz misiniz
Iki kişi var içimde..

Birisi güleç samimi cana yakinken diğeri tam tersi ağlak sulu gözün teki..
Birisi mücadele etmeyi severken diğeri olup biteni hemen kabullenip pes eden birisi..
Birisi keçi gibi inat dedigim dedik hayır dediğinde doğruyu kabul ettirene kadar uğraşan anlatmaktan yorulmadan kecilikte,diğeri ise yapmadığı şeyler söylense bile onu ben yapmadım o öyle değil demeye gücü kalmamış zayiflikta Birisi..
İkisininde ortak yanlari çok biri gülerken diğeri ağlıyor fark sadece duyguda.

Ikisininde samimi duyguları insanlara karşı hala var,ama birinin düşüncesi artik kendini değiştirmenin zamanı geldi fikriyle sabit dik duruş sergilerken,diğeri ise saf hala iyilik yap at denize balık bilmezse halik bilir derdinde...
Birisi yeter artık bende insanim benimde kapasitem var artık fazla yük yüklemeyin ağırlık yapıyor yeterli alan yok kapasite dolu diyor, diğeri olsun yahu Allah dağına göre kâr verir hem Allah c.c kuluna zülm etmez ki vardır verdiğinde bir hayır Allah var gam yok diyor..
Bi oyle bir böyle içimdeki ben aslında ikiside ben ama gel gitler duygular olaylar mevzular hisler sorumluluklar mesuliyet meşguliyet hepsi bir araya gelince insanin diğer yani yani o iç sesi mi diyoruz diğer yanimi artık isimlendiremedim ama ikilemde kaldığımız her durum ve olaylarda ikisinde yine benim iki farklı kişi var içimde..
İçinden biri kalk der diğeri otur biri söyle gitsin der diğeri sus birisi derki cok takma diğeri onu sorun eder kendini bunalıma sokar aslinda her ikisinde benim ikisine yön verende benim ama nedense bazen ikisinde sözüm geçmiyor o zamanda diyorum ne haliniz varsa görün))
Fazla uzatmadan sizide fazla sıkmadan ben kaçayım Cerezforum sevenleri kendinize ve içinizdeki size iyi bakin iyi davranın her zaman ki gibi yine size siz lazımsınız