• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Giyilebilir Teknoloji Huawei Watch GT Türkiye’de satışta

Geçtiğimiz ekim ayında akıllı bileklik Band 3 Pro ile birlikte duyurulan Huawei Watch GT, ülkemizde satışa sunuldu. Sport ve Classic olmak üzere iki ayrı model olarak satışa sunulan ürün, neredeyse 1 ay süreyle şarj edilmeden kullanılabiliyor.

Teknolojik gelişmeler sayesinde yaşam standartları iyileştiğinden insanlar da çevrelerindeki dünyayı keşfetmeye daha hevesli hale geliyor. Akıllı telefonların bir uzantısı olarak giyilebilir cihazlar, tüketicilerin cihazlarından daha fazla yararlanmasına yardımcı olmak için bugünün telefonlarının özelliklerini tamamlıyor. Çinli şirkete göre Watch GT, bugünün kent kaşifleri için tasarlandı. Huawei Watch GT, giyilebilir teknolojilerin en yaygın sorunlarından birine, pil ömrüne odaklanıyor.

Huawei Watch GT

Akıllı saatin 1,39 inç 454 x 254 AMOLED yüksek çözünürlüklü ekranı, bilgileri bilekte net bir şekilde sunar. Akıllı saat gövdesi, paslanmaz çelik ve seramik çerçevelerle çift taç tasarımına sahip ve kullanıcılara uzun yıllar dayanıklılık sağlamak için bir DLC elmas karbon kaplama ile işlenmiş. 10,6 mm kasa gövdesi, çift renkli silikon bant ve zarif bir deri-kauçuk bant seçenekleri ile de uyumlu.

Huawei Watch GT Fiyatı
Yurtdışında Klasik versiyonu 249 euro, Spor versiyonu ise 199 euro üzerinden satışa sunulan ürünlerin Türkiye fiyatı 1199 TL ve 1399 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla raflardaki yerini aldı.
 
Top