Hey ben yeniyim galiba :)

Meryy

Katılımcı
herkese çok çok teşekkürler.. :)
kalıcı ve katılımcı olmamı dilemiş arkadaşlar, seversem kalıcamdan eminim, pc başındayız hep ee forumculuğuda seviyoruz..:)
ee öyleyse başlıyorum ben foruma, orada görüşürüzzz :DDD

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Tarzını sevdim açıkçası. Kafa dengi birine benziyorsun. Umarım kalıcı ve katılımcı olursun ve seversin forumu. Tekrar iyi forumlar. :)

Meryy

Katılımcı
Aramıza ve ailemize hoşgeldin @Ladybird :)
Keyifli forumlar diliyorum :)
İnşallah kısa zamanda alışırsın bizlere :)
Hoşbuldum..:) uzun vadede sizleri sevicemi düşünüyorum..:) Hem sevmesem nolur ki, buradan ayrılmak zorundamıyım, rızai ilahi sınırlarını aşmadığım sürece kişileri sevmeden de bir arada olup muhabbet edip hoş vakit geçiremezmiyim de mi yani....:) neyse ben bi çay alayım..:P

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Hoşbuldum..:) uzun vadede sizleri sevicemi düşünüyorum..:) Hem sevmesem nolur ki, buradan ayrılmak zorundamıyım, rızai ilahi sınırlarını aşmadığım sürece kişileri sevmeden de bir arada olup muhabbet edip hoş vakit geçiremezmiyim de mi yani....:) neyse ben bi çay alayım..:P
Elbette çok haklısın :)
Karşılıklı anlayış ve saygı olunca hiçbir sorun olabileceğini düşünmüyorum zaten :)

Meryy

Katılımcı
Elbette çok haklısın
Karşılıklı anlayış ve saygı olunca hiçbir sorun olabileceğini düşünmüyorum zaten
Şaka şakaaa, severiz de sayarız da..:)
Hosgeldin keyifli forumlar
Tşk. Hoşbuldum.. hep beraber :)
Hoşgeldin @Ladybird , iyi eğlenceler iyi paylaşımlar diliyorum
H.b. eğlenebilmek eğlenceli insanlarla olur, eğlenceli insanların olduğunu umuyorum..