Herkül Mü? Kerkül Mü?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bir varmış bir yokmuş evvel zaman içninde kalbur saman içindeyken ben nenemin beşiğini tangut tungur sallarken bir aliş oğlan warmış birde köyün delisi ibo alişte bu iboyu çok severmiş yine bir gün yolda giderken köyün delisi ibo alişşş:
-aliş:neeeee
hani bi herif var ne iş yaptıgını bilmim kavalcı rıfat vara bana onun adı herkül mü kerkülmü die sordurdu sen ne dedin bende bilmiyom dedim şimdi sana soruyom adı ne aliş:herkül yok be o herkül deildir kerküldür aliş ula sen delirdinmi iyi o zaman sen istedin gel krala soralım okumuş adam o kesin bilir hadi soralım.der aliş kralın yanınna giderler ve krala yüce kralım size bir sorumuz olacak kral:evet çocuklar buyrun kralım hani bir tane filmlerde oynuyon bir herif var der ibo kral kızarak herif denilmez ayı der adam adam ibo devam eder onun adı herkülmü kerkülmü kral bu sefer daha bi kızarak goturun bunları nezarete der DEVAMI...
NEZARET
ibo ile aliş nezarete atılırlar.nezarete atıldıkdan sonra bir fare görürler ibo fareyi alır oper aliş sen delirdinmi der bu hayvan opülürmü ibo olsun deyerek yattı bir baktı fare elinden kaçtı ve pantolonun içine girdi ayıptır solemesi ibonon şeyini ısırdı ibo durmadan çığırıyorlardı ve sonra kral geldi fare bu sefer ibonun elinden bi daha geçti kralın vücudunun içine gir kral da çğırmaya başladı imdat imdattttttt kral ondan sonra bu çocukları çok sevmiş ve ynın işci olrak almış