Her burcun korkak bir tarafi vardir?

sorumsuz

Forum Onuru
koç burcunun korkusu: Hedef bulamama tartışacak kişi ya da konu bulamama.

Boğa burcunun korkusu: Huzur bulamama huzurun bozulması.

İkizler burcunun korkusu: Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememe ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme.

Yengeç burcunun korkusu:Belaya bulaşma ya da başına her şey gelebilme ihtimali.

Aslan burcunun korkusu: Kendisini izleyecek birilerini bulamama kendi kendini alkışlamak zorunda kalma.

Başak burcunun korkusu: Çaresizliğe düşme salgın hastalığa yakalanma.

Terazi burcunun korkusu: Popüler partner bulamama popüler olamama ve arkadaşlarıyla tartışmaya girme.

Akrep burcunun korkusu: Güçsüz kalma gücünü kaybetme.

Yay burcunun korkusu: Bilgiden yoksun kalma duygu ve düşüncelerini aktaracak kişi bulamama.

Oğlak burcunun korkusu: Başkaları ne der korkusu ve parasız kalma korkusu
Kova burcunun korkusu: Yalnız kalmak ve sıradanlaşmak.

Balık burcunun korkusu: Partnersiz kalma ve duygusal olarak kendini aktaramama...

Burçlara korku ödülleri dağıtılsa:

En korkak burç ödülü: Yengeç burcuna

En çekingen burç ödülü: Başak burcuna

Korkmaktan en çok korkan burç ödülü:Koç burcuna

En korkusuz olduğunu bıkmadan dile getiren burç ödülü: Akrep burcuna giderdi herhalde...

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
İkizler burcunun korkusu: Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememe ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme.

hehe %100 doğru tespit karşımdaki konuşacak benim söz hakkım olmayacak içimde kurt yapar bee :D

Sevgi.2

Aktif
Ben de Yengeçim ama hiç öyle bir korkum olmadı, acaba belanın için mi yaşıyorum da korku duygumu yitirdim ne dersiniz???

incikk

Üstat
Yay burcunun korkusu: Bilgiden yoksun kalma duygu ve düşüncelerini aktaracak kişi bulamama.

aynen öyle onaylıyorum doğru:):)

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Balık burcunun korkusu: Partnersiz kalma ve duygusal olarak kendini aktaramama...

~Partner değilde yalnız kalmaktan korkuyorum. Özellikle ailemsiz..

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Terazi burcunun korkusu: Popüler partner bulamama popüler olamama ve arkadaşlarıyla tartışmaya girme.

partner kısmına kesinlikle katılmıyorum.. ama arkadaşlarımla(budurum sadece çok yakınlarım için geçerli ) tartışmak yada onlarla ufak bir çatışma yaşamak küsmek gerçekten korkutucu..

patik

Özel Üye
Özel üye

İlki hayır, ikincisi belki...

GöLGe

Üstat

benim başka bişeyden korkabilme ihtimalim yok zaten :v