Hepinizden Ricam...

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Arkadaşlar bazı mesajlarda bir kibarlık bir çekingenlik öğretmene böyle yapılmaz,öğretmene bu söylenmez..vs ben bu forumda öğretmen değilim..Bazen keşke mesleğime öğrenci, yada ev hanımı falan yazsaydım diye düşünüyorum.Hepinizin öğretmenlere sevgisi saygısı olduğunu biliyorum...Ben bu foruma eğlenmek ,neşelenmek,gerekirse ağlamak hüzünlenmek ve en önemlisi hayata dair ne varsa paylaşmak için geldim..Sizden ricam bundan sonra benim öğretmen olduğumu unutmanız sadece bir forumdaş gibi davranmanızdır....İmzam herşeyi anlatıyor sanırım...

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Belli bir ahlak ölçüsünde herkes herşeyi söyleyebilmeli tabi seviyeyi çok düşürmeden.Dediğin gibi insanlar buraya eğlenmeye, öğrenmeye ve hoşca vakit geçirmeye geliyorlar.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Hocam işin aslı herkes size forumdaş gibi davranıyor ama öğretmenlere olan saygıdan sevgiden kaynaklanıyor.Bence bundan şikayteçi olmayın.Zaten artık öğretmene saygı diye bişey kalmamışken burada olması ne kadar güzel.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Arkdaslar Kusura bakmayin aslinda her zaman oldugu gibi bugunde sorun benden kaynaklandi forum oyunlarinda ben yazdim :((( ondan acildi bu konu ve gercekten özur dilerim neden se bu aralar cok kiriciyim kimse alinmasin bu konu sizler icin deguil benim icin acildi ama konuyu okuyunca oyundada duzeltim :8 ve kotu birsey yazmadim di sadece ögretmen oldugunuzdan saygim sonsuz burasi oyun diye ifade ettim di :( ne ise olan oldu artik :( ve bu kadar arkdaslarin zoruna gidecegini tahmin etmedim di

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Hocam işin aslı herkes size forumdaş gibi davranıyor ama öğretmenlere olan saygıdan sevgiden kaynaklanıyor.Bence bundan şikayteçi olmayın.Zaten artık öğretmene saygı diye bişey kalmamışken burada olması ne kadar güzel.
Lost Love Burada öğretmene saygı diye birşey var zaten...Ama benide anlamalısınız...Bütün gün zaten o kimlikle yaşıyorum...Paydos zili çalınca eve gelip kahvemi yapıyorum..Bilgisayara oturmuş tam eğlenmeye çalışırken hala o kimliği üstünüzden atamamanız gerçekten insanı düşürüyor...Zaten gün içinde en az 500 kere öğretmenim kelimesini duyuyorsunuz..Hem de kaç 500...Burada da karşınıza çıkınca ister istemez demorilize oluyor insan...Ayrıca öğretmen olmakla gurur duyuyorum ama o kimliğimi okul bitiminde ben sınıfta bırakıyorum...Ben dışarı çıktığımda anne, komşu,kanki, kız,eş,.arkadaş,dost..oluyorum..Sizden de küçük bir istekti sadece....

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Arkdaslar Kusura bakmayin aslinda her zaman oldugu gibi bugunde sorun benden kaynaklandi forum oyunlarinda ben yazdim :((( ondan acildi bu konu ve gercekten özur dilerim neden se bu aralar cok kiriciyim kimse alinmasin bu konu sizler icin deguil benim icin acildi ama konuyu okuyunca oyundada duzeltim :8 ve kotu birsey yazmadim di sadece ögretmen oldugunuzdan saygim sonsuz burasi oyun diye ifade ettim di :( ne ise olan oldu artik :( ve bu kadar arkdaslarin zoruna gidecegini tahmin etmedim di
Yeşimciğim daha öncede bu konunun senden kaynaklanmadığını belirttim..Bundan uzun süreden beri rahatsız olduğumuda belirtim..Ayrıca bu günlerde çok kırıcı değil ama çok KIRILGAN olduğunu düşünüyorum..Son kez açıklıyorum...Bu konunun uzaktan yakından YEŞİM le alakası yoktur..