hemcinslerine bir tavsiye ver

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
kızlar...özellikle de lise çağındakiler..
ağlıyorsanız, kendiniz için ağlayın sadece. bir erkek için asla üzülmeyin çünkü bunun onlar için zerre kadar önemi yoktur olsa bile sabun köpüğü gibidir o önem.

ah kızlar, ah.. bir erkek için üzüldüğünüzü görünce o her kimse öldüresim geliyor. ne hakkları var? onları bu kadar göklere çıkarmayalım ve aşktan bahsetmeyelim LÜTFEN.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
kızlar...özellikle de lise çağındakiler..
ağlıyorsanız, kendiniz için ağlayın sadece. bir erkek için asla üzülmeyin çünkü bunun onlar için zerre kadar önemi yoktur olsa bile sabun köpüğü gibidir o önem.

ah kızlar, ah.. bir erkek için üzüldüğünüzü görünce o her kimse öldüresim geliyor. ne hakkları var? onları bu kadar göklere çıkarmayalım ve aşktan bahsetmeyelim LÜTFEN.
Söylediklerinde mantıklı bir taraf da yok değil şimdi :P
Merak ediyorum hiç aşık oldun mu ya da buna yakın bir şey hissettin mi? Neden erkeklere karşı bu kadar katısın?

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Merak ediyorum hiç aşık oldun mu ya da buna yakın bir şey hissettin mi? Neden erkeklere karşı bu kadar katısın?

Mantıklı derken :P kırmak, kırılmak ,üzmek üzülmek karşılıkla olan duygular kıran üzen erkek kadar kıran üzen kız yok mu :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Mantıklı derken :P kırmak, kırılmak ,üzmek üzülmek karşılıkla olan duygular kıran üzen erkek kadar kıran üzen kız yok mu :)
Özellikle lise çağı demiş ama, gelişim çağındalar yani.. gerçi fark eder mi bilmiyorum ama o yıllarda bana kızlar biraz daha duygusal bakıyor, erkekler skor peşinde oluyor gibi gelir :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Aslında o dönemlerde erkeklerde kızlar kadar hassas oluyor :)
Hassas olduklarına eminim ama kızlara karşı değiller sanki :P İstisnalar vardır tabii ki her durumda olduğu gibi :) Kimsenin kırılmasını istemem şahsen, iki tarafın da :) Ama bir şekilde kızların yetiştirilme tarzıyla ilgili belki bilmiyorum, beklentileri daha farklı oluyor bunu baştan kabullenmek lazım üzülmemek için, zaten kadınla erkeğin beyni bile farklı çalışıyor..

dderya

kOkOşŞ
V.I.P

elbette, ben de aşık oldum kısa/uzun birçok münasebetim oldu. kalbim kırılıyordu hep, her seferinde daha da soğumaya ve tiksinmeye başladım aşktan ve erkeklerden.

tabii bu katılığımın daha nice sebebi var.
özellikle de, iSTiSNASIZ her erkeğin,sadece yanındaki kadını değil, başka kadınları da arzulayıp fazlaca etkisinde kalmaları beni iğrendiriyor. çok çekici olan herhangi bir dişi onları hemen etkisine alır.
yani bir Adriana Lima çıksa karşısına, "yok cınım ben aldatmam sevgilimi hadi başka kapıya" diyecek, gözleri parlamayacak bir erkeği tanıyorsan, onun önünde diz çöküp bu sözlerim içn özür dileyebilirim. bu derece eminim yani :)
yaa içimde bir gıcıklık oluşuyor bir erkek 'aşk' deyince bağdaştıramıyorum :-P

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Bu konuda yanılgılar var sanki? Neler yaşadığınızı bilemiyorum ama seçimlerle alakalı olma durumunu düşündünüz mü peki hiç? Size hak ettiğiniz saygı ve sevgiyi gösteren biriyle beraber iseniz Adriana Lima bile gelse karşısına sonuç değişmez. Yeter ki saygı ve sevgi olsun ilişkide. Gösteriş, prim yapma yada daha iğrenç olanı skor peşinde koşmak olmasın.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Bu konuda yanılgılar var sanki? Neler yaşadığınızı bilemiyorum ama seçimlerle alakalı olma durumunu düşündünüz mü peki hiç? Size hak ettiğiniz saygı ve sevgiyi gösteren biriyle beraber iseniz Adriana Lima bile gelse karşısına sonuç değişmez. Yeter ki saygı ve sevgi olsun ilişkide. Gösteriş, prim yapma yada daha iğrenç olanı skor peşinde koşmak olmasın.

Neticede kadın /erkekten önce insanız hepimizin duyguları var ..Ve kadın erkeği, erkek kadını tamamlar yeter ki Sentinusun dediği gibi doğru insanla doğru ilişkimiz olsun .

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
şu noktaya değineyim: bir kadın yıllarca aşk acısı çekebiliyor ve sevdiği adam dışındaki hiçkimseyi gözü görmüyor..en mükemmel insanlar çıksa bile karşısına.
100 yıl da olsa sadece ve sadece sevdiği insana bağlı kalıyor. hiç abartısız, yıllarca kendisini üzen, kendisini istemeyen birisini sevdiği için yüzünü çevirip kimseye bakmayan bayanlar tanıyorum. kendisini, cinsiyetini, karşı cinsi unutup hayatına hep üzülerek devam eden..

hâlbuki aşk acısı çeken ya da birisini delicesine seven bir erkek güzel bir kadına ilgi duyabiliyor; sadece başını çevirip baksa bile bu ihanet sayılır.
hiçbir erkek yıllarca tek bir kişi için hiçbir karşıcinse ilgi göstermeden, bakmadan, hayatına devam etmez.

belki de bu bahsettiğim fark hormonlar ve biyolojik işleyişlerle alakadar bir şeydir.
ama yine de sonuç değişmiyor ve kalbi paramparça olsa bile, yıllarca hiçkimseye başını çevirip bakmadan sevdiği kadına delicesine bağlı kalabilen bir erkek olamaz.

ve bu tarz erkekler daha çok genç yaşlarda ergenlik döneminde, dünyayı ve karşı cinsi yavaş yavaş keşfetme çağında olan erkeklerdir. fazla acı çekmez, hafiften şıpsevdi olurlar genelde.
ve aksine bu çağdaki gençkızların çok büyük bir kesimi ne büyük acılar çekip kendilerine boşu boşuna işkence ediyorlar.

e ben de diyorum ki bu kızlara, o erkekler değmiyor bu kadar üzülmelere. haksız mıyım.. yazık değil mi yılarca dinmeyen gözyaşlarına.