hayal ederek sinema yönetmenliği..

çılgınım_www

Forum Tutkunu
selam arkadaşlar :P
bir nevi yönetmen olucaz ve sinema yöneticez:) eğlenceli olucak gibi...bu sinemayı birlikte yöneticez ve ortaya bir film çıkarmış olucaz.. yani izliyormuşuz gibi yazıcaz...
bu oyunun amacı hayal gücümüzü sınamak..
hadi güzel bir film yazalım yönetelim ve oynayalım :)

başlıyorum...

elinde kitap olan ve sandelyede oturan genç bir bayan olsun düşünceli ve yorgun kitap okuyor fakat kafası başka biryerde... tam o sırada kalbi dursun...

benden sonra gelecek arkadaş devam etsin lütfen ama şöle olsun böle olsun diyelim yönetiyormuşuz gibi :):P

MRMİC

Uzman
Kalbi duran bayan yere yığılır yan masada oturan delikanlı hemen yardımına koşar,bayanın kendinde olmadığını görür kalbinin atmadığını anlayan genç bayana kalp masajı yapmaya başlamıştır... böylemi yazcaktık:)

çılgınım_www

Forum Tutkunu
Kalbi duran bayan yere yığılır yan masada oturan delikanlı hemen yardımına koşar,bayanın kendinde olmadığını görür kalbinin atmadığını anlayan genç bayana kalp masajı yapmaya başlamıştır... böylemi yazcaktık:)

evet güzel demek istediğim tam olarak böyleydi :P:)ama şu tarz yazılmasını istiyorum örnek;

Kalbi duran bayan yere yığılsın yan masada oturan bir delikanlı hemen yardımına koşsun,bayanın kendinde olmadığını görünce kalbinin atmadığını anlayınca genç bayana kalp masajı yapmaya başlasın...

ben devam ediyorum hemen :)

ve genç bayanın kalbi atmaya başlasın ama genç bayanın hala baygın oldugunu gören delikanlı onu bir hastahaneye götürsün tam o sırada genç bayanın cebinden bir mektup düşsün ve bu mektubu gören genç adam kendinden düştüğünü zannederek alsın cebine koysun...

MRMİC

Uzman
Bayanı hastaneye götüren genç hastanede beklesin.beklemekten sıkılan genç sigara içmek için dışarıya çıksın.eline cebine attığında eline mektup gelsin ve mektupu açıp okumaya başlasın...

MRMİC

Uzman
Adam şaşkın bir şekilde hastaneye girer ve doktorun bayan öldü sözüyle irkilir.ve doktor bir kağıt uzatır genç adama kağıdı açan adam yazılanı görünce iyice karmakarışık olur.
kağıtta Play Game yazıyordur.anlarki bir oyunun içine düşmüştür:)

çılgınım_www

Forum Tutkunu
Delikanlı korkuyla oradan uzaklaşmaya başlasın ve doktor arkasından seslensin 'bayan sizin neyiniz oluyor beyefendi !!! lütfen durun !!! nereye gidiyorsunuz !!! '... Genç adam durmasın ve koşsun ... koşarken aklına genç bayanın elindeki kitap gelsin :)

MRMİC

Uzman
Hızla bayanın kitabı düşürdüğü cafeye gider ve kitap yerde durmaktadır.kitabı alır ve oradan evine gider endişelidir düşüncelidir ve şaşkındır

çılgınım_www

Forum Tutkunu
kitapı hiç açmaz ogün içerisinde... başlığı bile korkutuyordur genç delikanlıyı... kitabın başlıgı 'SESSİZLİĞİN İÇİNDE BEN' olsun...

MRMİC

Uzman
Karnının acıktığını farkeder yicek bişeyler hazırlarken telefon çalar cvp verir,ve telefondaki ses kitabı okudunmu diye sorar.şaşkınlıktan deliye döner..ve korkarak telefonu kapatır