Hangi temayı kullanıyorsunuz?

Hangi temayı kullanıyorsunuz?

• ÇerezTema (Varsayılan)

Oy: 6 75.0%
  • Gece Modu

Oy: 1 12.5%
  • YeşimTema

Oy: 1 12.5%
  • RenkliTema

Oy: 0 0.0%
  • KADINCA

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    8
  • Anket kapatıldı: .

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forumda aktif 5 adet temamız mevcut. Bu sayıyı 2'ye indirmek (CerezTema ve GeceModu) gibi bir düşüncem var. Bu iki tema arasında forumun sağ üst köşesindeki butonla geçişte yapılabiliyor. Ancak diğer temalara forumun alt kısmındaki tema değiştirme alanından ulaşılabiliyor.

Peki siz hangi temayı kullanıyorsunuz? Eğer diğer temaları (YeşilTema, RenkliTema, KADINCA) kullanan yoksa sistemden kaldırmayı düşünüyorum.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Forumda aktif 5 adet temamız mevcut. Bu sayıyı 2'ye indirmek (CerezTema ve GeceModu) gibi bir düşüncem var. Bu iki tema arasında forumun sağ üst köşesindeki butonla geçişte yapılabiliyor. Ancak diğer temalara forumun alt kısmındaki tema değiştirme alanından ulaşılabiliyor.

Peki siz hangi temayı kullanıyorsunuz? Eğer diğer temaları (YeşilTema, RenkliTema, KADINCA) kullanan yoksa sistemden kaldırmayı düşünüyorum.
Sen hangi temayı kullanıyorsun😅bizde senin kullandıgın temayı bilelim 😀

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
Çerez tema kullanıyorum ztn daha dün geldim hepsini kullanma şansım olmadı 😂 ama yeşil tema da hoşuma gitti :)
Artı size ne zararı varki dursun iste orda ne güzel bolca seçenek var seç beğen al dercesine 😂