• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Hangi burç neye üzülür?

yesim434

Hırçın Karadenizli
V.I.P

Eğer son zamanlarda birini üzdüyseniz ve nedenini bir türlü çözemiyorsanız bir de burcunu okuyun, belki neden üzüldüğüne dair size küçük bir ipucu verir…​

Koç: Egosu boynuzlarından daha kalın olan Koç burcunu üzmek sandığınız kadar kolay değildir. Ama eğer üzülüyorsa muhakkak onu küçümsediğinizi, ciddiye almadığınızı düşündüğü için üzülecektir. Egosunu inciten tek şey küçümsenmektir çünkü.Boğa: Boğalar duygularını fevrice yaşayan hunharca yansıtan burçlar olarak ufak tefek şeylere bile kolayca üzülebilirler. Ancak onları en kolay üzen insanlar en yakınlarıdır. Hayatlarına girip onların değerini kazanan herkes onların en yakın arkadaşları olabilir kolayca. Anne, baba, sevgili, eş fark etmez; hangi sıfata sahip olursanız olun önce bir Boğa’nın en yakın arkadaşısınızdır. Bu da sizden beklentisinin çok yüksek olduğu anlamına gelir. O yüzden bir mimiğinizden bile huylanıp size darılabili

İkizler: Zodyak’ın en entelektüel burcudur İkizler. Ama onları siz kolay kolay üzemezsiniz. Ne de olsa dünya fani, İkizler ise dünyaya kazık çakmaya niyetlidir. İkizler burcu ancak ve ancak yaptığı akademik çalışmalar, yarattığı bir sanat eseri, yazdığı yazılar hak ettiği değeri görmezse üzülür, kahrolurlar. Ama asla pes etmez, yeni şeyler üretmeye devam ederler.Yengeç: Yengeç burçları, evlerine ve ailelerine düşkün burçlardır. Onları en çok üzen şey ise ailelerinin ve aile saydıklarının başlarına bir şey gelmesidir. O kadar üzülürler ki yıllarca toparlanmaya çalışsalar da toparlanamayabilirler. Onları toparlayacak olan yine yalnız ve ancak aileleri ve aile saydıkları olacaktır.Aslan: Bir Aslan burcunu üzmek oldukça kolaydır ancak üzdüğünüzü asla anlamaz ve farkına varmazsınız. Çünkü yaralarını yalnız tedavi etmeyi seven büyük kedilerdir. Yara aldıklarında içlerine kapanırlar ve onlardan bir süre haber alamayabilirsiniz. Lakin öyle bir geri dönüş yapar ki bir öncekinden daha güçlü ve daha sağlam çıkarlar karşınıza. Tabii ki bu üzüntünün ardından siz fark etmeden sizi hayatından çıkarmadıysa bunu görebilir yoksa öylece uzaktan izlersiniz.Başak: Başak burcu hepimizin bildiği gibi detaycılığı ve en iyi olma hırsıyla tanınır. Bir Başak burcunu üzmek onun sizi üzmesinden daha zordur. Lakin illa da üzdüyseniz muhtemelen çabalarının bir boşa kürek çekme olduğunu yüzlerine vurmuşsunuzdur. Çünkü Başak burcu çabalarının muhakkak bir başarıya varacağından emindir, eğer boşa kürek çekiyorsa bu onun en büyük hayal kırıklığına ve üzüntüsüne sebep olabilir.

Terazi: Çoğu insan haksızlığı uğradığında üzülür ve mutsuz olur ama çok azı Terazi burcu gibi bu işi kendine çokça dert edecektir. Mutsuz ve üzgün bir Terazi burcu görüyorsanız bilin ki haksızlığa veya iftiraya maruz kalmıştır. Çok üzgün ve mutsuz olurlar ancak bu işin peşini de bırakmazlar. Üzüntüleri asla çabalarının önüne bir engel olmaz, tam tersi onları bu hayata karşı kamçılar ve ayakta tutar.Akrep: Akrep burcunu üzmek için sadece size verdiği bir ültimatomu yerine getirmemeniz yeterli. Evet, bir Akrep burcunu üzmek bu kadar basit ve ulaşılabilir. Hayatlarının %80’ini kontrol manyağı olarak geçiren Akrepler lider vasıflarıyla doğarlar ve siz farkında olmadan sizi parmaklarında oynatırlar. Bir gün şaş kaza bunun farkına varıp da artık söylediklerini yerine getirmezseniz o zaman üzülürler işte. Ama merak etmeyin, hemen kendilerine yeni piyonlar bulup oyuna devam ederler.


Yay: Yay burcunun yanındaysanız onun mutsuz olduğunu göremezsiniz. Çünkü özgürlüğe ve kalabalığa muhtaç denecek kadar düşkündürler. O yüzden eğer üzgünse ya yalnız kalmış ya da bir kapana kısılmıştır.Oğlak: Oğlak burçlarının hayat mottosu “başardım, öyleyse varım”dır, bu nedenle onların en büyük üzüntüleri hep başarısızlıktan, yetersiz veya eksik olduklarını düşünmekten kaynaklanır.Kova: Çok güçlü duvarlarının arkasında aslında çok narin ve hassas burçlardır Kovalar. Yani onu üzmek göründüğünden daha kolaydır. Sağlık sorunlarına takıntılıdırlar ve onları en çok üzen ve hatta yıkan şey kendi sağlıklarının bozulmasıdır. Hastalık hastası yapıları nedeniyle kollarında çıkan ufacık bir lekeyle kendilerine kanser teşhisi koyar sonra buna inanır ve hayatı kendilerine zehir ederler.

Balık: Balık burçları çok hassastır. Yolda gördükleri küçük bir kedi, evine giden yaşlı bir teyze, balonuyla oynayan küçük bir çocuk bile onların üzülmesine sebep olabilir. O nedenle fazla kendinizi yıpratmayın, Balık burcu üzülmeye hazırdır her daim.
 

Lelis

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
Boğa: Boğalar duygularını fevrice yaşayan hunharca yansıtan burçlar olarak ufak tefek şeylere bile kolayca üzülebilirler. Ancak onları en kolay üzen insanlar en yakınlarıdır. Hayatlarına girip onların değerini kazanan herkes onların en yakın arkadaşları olabilir kolayca. Anne, baba, sevgili, eş fark etmez; hangi sıfata sahip olursanız olun önce bir Boğa’nın en yakın arkadaşısınızdır. Bu da sizden beklentisinin çok yüksek olduğu anlamına gelir. O yüzden bir mimiğinizden bile huylanıp size darılabilir.
Kelimesi kelimesine tuttu ve gol oldu
 

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
Süper Moderatör
Yengeç: Yengeç burçları, evlerine ve ailelerine düşkün burçlardır. Onları en çok üzen şey ise ailelerinin ve aile saydıklarının başlarına bir şey gelmesidir. O kadar üzülürler ki yıllarca toparlanmaya çalışsalar da toparlanamayabilirler. Onları toparlayacak olan yine yalnız ve ancak aileleri ve aile saydıkları olacaktır.
O kadar hakli ki ?
 

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Aile önemli tabiki

Yengeç: Yengeç burçları, evlerine ve ailelerine düşkün burçlardır. Onları en çok üzen şey ise ailelerinin ve aile saydıklarının başlarına bir şey gelmesidir. O kadar üzülürler ki yıllarca toparlanmaya çalışsalar da toparlanamayabilirler. Onları toparlayacak olan yine yalnız ve ancak aileleri ve aile saydıkları olacaktır.
 

yesim434

Hırçın Karadenizli
V.I.P
Terazi: Çoğu insan haksızlığı uğradığında üzülür ve mutsuz olur ama çok azı Terazi burcu gibi bu işi kendine çokça dert edecektir. Mutsuz ve üzgün bir Terazi burcu görüyorsanız bilin ki haksızlığa veya iftiraya maruz kalmıştır. Çok üzgün ve mutsuz olurlar ancak bu işin peşini de bırakmazlar. Üzüntüleri asla çabalarının önüne bir engel olmaz, tam tersi onları bu hayata karşı kamçılar ve ayakta tutar

kesinlikle benim kiide dogru
 
Top