• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

hadi tartışalım =)))

cemree

=)=)
V.I.P
İlişkinizle ilgili meseleleri arkadaşlarınıza anlatmanız çok normal ancak bu konuda dilinizin bir sınırı olsun.

Kaynak: Uzun bir ilişki için püf noktaları

paylaştığım bir konuda bu madde ilgimi çekti ve bu maddeyi tartışmak istiyorum özellikle erkekler yorumlarınızı esirgemeyin :) Özellikle erkekler dememin sebebi en çok onların şikayetçi olduğunu düşünmem :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
ben herşeyi anlatmam..anlatacaklarım hep sınırlıdır..herkese görede bu sınır değişir..kime ne anlatacağın bile sınırlıdır...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Erkekler bu konuda kadınlara nazaran daha ketum ilişkide sorunlarını arkadaşlarına asla anlatmazlar anlatanda çok azdır diye düşünüyorum..Bayanların bu konuda maşallahı var ama =)

cemree

=)=)
V.I.P
Erkekler bu konuda kadınlara nazaran daha ketum ilişkide sorunlarını arkadaşlarına asla anlatmazlar anlatanda çok azdır diye düşünüyorum..Bayanların bu konuda maşallahı var ama =)

bende böyle düşünmüştüm :) hatta bir yerde okumuştum erkekler bir aradayken asla sevgililerinden bahsetmezlermiş tabi bu gerçekten sevdiği için geçerli gününü gün ettiği biri için değil. ama bende böyle düşünüyorum ya sonuçta o kadar erkeğin arasında kalkıpta sevgilisinden söz etmesi çok abes kaçar kkiiii kıskançlık burda devreye giriyo bence :D

kızlar için söylediğinsee evet bağzılarını ölçüsü kaçırıyo. aslında sevgilinle ilgili hiç bir şeyi arkadaşlarının bilmesini sağlamıcaksın yani sadece adını ve çıktığını bilmesi yeterli diye düşünüyorum daha derine indikçe hemen bir kavgada sana çok iyi gaz veriyorlar yoksa:D hele ki şu sevgilimle arkadaşımı tanıştırıyım olayına asllaaa girmemek gerek çünkü birde bakmışsınki ikisi yakınlaşmaya başlıyo yada arkadaşın istemesede sevgilin ona asılmaya başlıyo falan yani hiç hiç hiç gerek yok özeline sahip çıkmak gerek :):)

Suskun

V.I.P
V.I.P
Bencede herşey anlatılmamalı,çünkü verdiğin sır bir gün sana silah olarak kullanılabilir.Sanki bir daha yüzyüze bakmayacakmışız gibi kızınca ilk işimiz birbirimizin kirlilerini ortaya dökmek olur.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Anlatmamak daha akıllıca olur.Çünkü başlayınca nerede duracağına karar vermek daha zordur."Sırrını söyleme dostuna oda söyler dostuna" atasözü bu konuda kararsızlık yaşayanlar için iyi bir uyarı sanırım.