• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Güzellik İçin 5 Öneri

Defne

Usta
Hatlarınızı belirginleştirin
Zamanla saç formunuz belirsizleşir. Yüz hatlarınızla beraber saçınıza netlik kazandırmak elinizde. Uzun modellerden uzak durun. Çene ve ense çizgisi hizasında şekillenecek modeller hem saçınıza hem yüzünüze netlik kazandıracak, gençleşerek daha canlı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Saça yoğunluk kazandırın
Seneler içinde saç yassılaşır. Dolgunluk kazandırmak için çeşitli ürünler kullanabilirsiniz ancak bunların yan etkileri olabileceği gibi saçı fazla ağır hale de getirebilirler. Saçınıza uygun "ekler" edinin. Eğlenceli olmaları yanı sıra saçınıza dolgunluk katacaklar. Eklerin tek sakıncası doğru takılmaması durumunda
taraklarının görünmesidir ama eliniz buna hemen alışacaktır.

Gözlerinizi "gerin"
Göz kapaklarınız sarkmaya mı başladı? Saçlarınızı gergin bir at kuyruğu şeklinde toplayın. Böylece hatlarınız yukarı doğru çekilmiş olacaktır. Yerçekimiyle savaşmak için daha doğal bir yöntem istiyorsanız şu hileyi deneyin: saçınız % 80 kuruyken saç diplerinize hacim kazandırıcı bir sprey püskürtün. Daha sonra bigoyla saçı tamamen kurutarak saçınızı yukarıya doğru şekillenmesini sağlayın. Sprey ile sabitleyin.

Saç diplerindeki beyazlarla savaşın
Boyamaya vakit yok ama saklanmaları şart... Artık bu problemin çözümü var: ıslak saç diplerine uygulanabilen çoğu stick şeklinde ve 8 ayrı renk seçeneğiyle piyasada bulabileceğiniz beyaz saç kapatıcılarından mutlaka edinin.
Bir sonraki yıkamada akıp giden bu "süreli" kapatıcılar acil durumlar için ideal.

Uykusuz musunuz? Çözüm var...
Sadece 3 saat uyudunuz ama iyi görünmek zorundasınız! İşte uykusuz gözlerinize makyaj önerileri: öncelikle renk düzeltmek için kapatıcı sürün. Göz altınız griyse turuncu-bej renkli bir renk, kırmızıysa sarıya kaçan bir renk seçin. Alt göz kapağınızın iç çizgisine pembe-şeftali tonlarında kalem uygulayın (koyu renkler yorgunluğu vurgular). Patlıcan tonlarında bir
rimel ile makyajı bitirin.
(alıntıdır)
 
Top