Güz Yangını - Farklı Bir Roman :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Romanın yazımı sanırım 2 yıldan fazla sürdü arkadaşlar. Ham baskı çıkalı zaten 2 yıl kadar olmuştu, tabi bu ham baskı yayıncılarda olmadı sadece belli sayıda kişi tarafından okunup dönütler alınmıştı...

Güz Yangını - Zekeriya ÇAVUŞOĞLU

guz-yangini.jpg
Zekeriya Çavuşoğlu'ndan dev eser. Güz Yangını adlı roman çıktı...

(Tanıtım Bülteninden)

Medya Cinsi : Ciltsiz
Hamur Tipi : 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1. Baskı
İlk Baskı Yılı : 2017
Sayfa Sayısı : 420
Ebat : 14x21

"Gözlerini kapadı. Geçmiş korkuların tüm karanlıkları, yüreğinin solgun kan damarlarından yol bularak, şavkıyan gizemli bir ışıkla silinip aydınlığa kesti. Dudaklarına tatlı bir meltem dokunuşuyla üflenen, sıcacık yoğun bir nefesle yıkadı tüm korkularını. Karanlıkta iki dudak gibiydi dünya. Ateş renginde, ateş sıcaklığında iki sabırsız dudak, iki yangın tufanının tüm evreni dolaşarak aynı volkan ağzında buluşması ve her ikisinin de kendi kor ateşinde yanması gibiydi."

Güz Yangını adlı roman seçkin kitapçılardan ve internet üzerinden sipariş verilebiliyor.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
ben de okumak istiyorum en kısa zamanda.. yazarın forumdaki şiirlerinden de ne kadar etkileyici yazdığını anlayabiliyoruz zaten :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Olabilir, ödül sistemine yeni bir soluk getirmek lazım :D Örneğin CTL karşılığı kitap üstelik yazar tarafından adınıza imzalanmış haliyle :D

Hımm kitap sanırım 15-20 :TL civarında bu da demektir ki 3000-4000 CTL ve kitap :P