• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Günlük Burç Yorumları (25 Mayıs Salı)

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Koç: Endişe duyduğun konularda cevap arıyorsun. Aile içerisindeki konuşmalarda çözümlenememiş miras konuları yeniden gündeme gelebilir.

Boğa: İhtiyaçların için kendine uzun bir liste hazırlayacaksın. Yeni, farklı tarifler deneme isteğin, internet üzerinden tariflere bakacaksın

İkizler: Geçmiş anılara dair izler karşına geliyor. Artan kas ve eklem ağrıların, son günlerde artası seni çözüm arayışına itecek.

Yengeç: Sabah saatlerinde gelen telefon ile birlikte planların değişebilir. Evin dekorasyonu ile ilgili değişiklik yaparken, maddi açıdan kontrolü elden bırakmıyorsun.

Aslan: Maddi konular bugünün gündemini oluşturuyor. Evli bir Aslan burcuysan, eşinle romantik bir akşam yemeği için hazırlıkların olabilir.

Başak: Çevrendeki kişilere duyduğun rahatsızlıkları dile getiriyorsun. Uzun süredir ertelediğin tatil için hazırlıklarına yeniden başlayacaksın.

Terazi: Güne erken saatlerde gelen bir telefon ile başlıyorsun. Çalışmayan bir Terazi burcuysan, beklediğin iş teklifi ile ilgili haberler alabilirsin.

Akrep: Evliliğinde sorun olan bir arkadaşın bu konu hakkından senden yardım isteyebilir. Hukuksal konularda bir beklenti içerisindeysen, bugün yeni gelişmeler olabilir.

Yay: Farkında olmadan kırdığı kişilerden özür diliyorsun. İlişkisi olmayan bir Yay burcuysan, beklemediğin bir aşk itirafı kapını çalabilir.

Oğlak: Bugün sağlık konusundaki şüphelerini ortadan kaldırmak için harekete geçiyorsun. Yeni bir beslenme alışkanlığı edinmek için harekete geçiyorsun.

Kova: Alım satım konularıyla yakından ilgilenen bir Kova burcuysan, risk almaktan kaçınacaksın. Evliliğe yönelik kararlar aklında oluşmaya başlayacak.

Balık: Geçmiş konulardaki sorumlulukların üstüne yenilerinin gelmesi, seni daha fazla yorabilir. Ailesinden ayrı yaşayan bir Balık burcuysan, sürpriz ziyaretlerin olabilir.
 
Top