• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

grip olduğumuzda... :/

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
ne yaparsam yapayım en ufak bir iyileşme belirtisi göremiyorum kendimde 3 gündür... baş ağrısından normalde pek muzdarip olamayan ben, bu üç gündür aralıksız olarak ağrının verdiği sarhoşlugun içindeyim, tam orta yerindeyim.:D
ses kısıklığından konuşamıyorum, ancak fısıltılar eşlik edebiliyor kelimelerime..
ders çalışayım bari, diyorum...mümkünatı bile yok.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
dün geceden beri bende aynı şekildeyim :(

benim için,bütün meyvelerden birer dilim,nane,maydanoz,biberiye,tane karabiber,tarçın,zencefil,karanfil,reyhan ve limon kabuğu ile yaptığım çayın faydasını görüyorum :)denemeni tavsiye ederim :)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bu arada geçmiş olsun yazmayı unutmuşum,şaşkınlığıma ver :D geçmiş olsun :) 3 kişiye bulaştır gribi hemen iyileşirsin :D

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Deryam çok geçmiş olsun. Sana karabiber,süt ve bal karışımını öneriyorum.
İlaç olarak baş ağrısına Arveles. Soğuk algınlığı için ise Kongest fort. Bunlar bende işe yarıyor. :)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Deryam çok geçmiş olsun. Sana karabiber,süt ve bal karışımını öneriyorum.
İlaç olarak baş ağrısına Arveles. Soğuk algınlığı için ise Kongest fort. Bunlar bende işe yarıyor. :)

çoookkkk teşekkür ederim :-) su an ismini hatırlayamadıgım birkaç antibiyotik verdi doktor. işe yaramıyor ama napalım...
süt karabiber bal karışımını deneyeceğim.. :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
çoookkkk teşekkür ederim :-) su an ismini hatırlayamadıgım birkaç antibiyotik verdi doktor. işe yaramıyor ama napalım...
süt karabiber bal karışımını deneyeceğim.. :)

Gripte istirahatde önemlidir. Bu aralar salgın var ve bu grip biraz inatçı. Zaman alıyor iyileşmek. İlaçları düzenli kullan,önerdiğim karışımıda ara ara iç ve dinlen canım.