• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

gözümden öpme AYRILIKTIR

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Yorumsuz ben sana dedim zaten ben kimsenin açtığı konuyu ben açmam çok saçma vede özenti olur ben açmış olan konuları görmediğim için bunlar oldu...
kelebek ben arama modunda arıyorum ekliceğim konuları ama bazen çıkmıyor buda benim kabahatim değil hem bir konu için bu kadar stres yapmaya gerek yok ben yanlış yaptıysam silersiniz siz yapabiliyorsunuz o yüzen yanlış bir konum oluyorsa silmenizi rica edicem...kimsenin emeğini saygısızlık etmem...!!

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
evet başarılıyım.........benim yaptığım şeylerle uğraşman galiba huy oldu sana bırak beni forumda stres atıyorum rica ediyorum senden kendine uğraşıcak başka birşey bul..

Burdaki görevim yazıları incelemek yanlışlıkları,hataları bulup düzeltmek.Kaç kere uyarıldın ve hala ısrarcısın eklenmiş konuları eklemekte sen mi anlamıyosun biz mi anlatamıyoz.Konuları aratma butonu var ve bütün forumlarda aynı şey yapılır eklenmiş yazının tekrar eklenmesi kimsenin hoşuna gitmez.

Seninle uğraşmak gibi saçma bi derdim de yok.Aynı konuları gördüğümde bende strese giriyom beni de kendinide strese sokma madem.

kelebek ben arama modunda arıyorum ekliceğim konuları ama bazen çıkmıyor buda benim kabahatim değil

ben arattığımı gayet kolay bulabiliyom acaba bulabilme özelliği sadece bana mı ait?