• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Gönül Kırıntıları ~ HerYeniGüneBirŞiir

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Huzurumsun ..

174867_101594113228225_6688984_n.jpg

Ne kadar özlemişim seni .. Sana dair cümleler kurmayı, yazmayı..
sevmek, ask, ask senin adin Cümlelerin her kelimesine seni eklemeyi ve senden öğrendiklerimi serpiştirmeyi ..Senin adının geçmediği her cümlem göze batıyor ..Böyle emanet gibi duruyor..
Bu nedenle her cümlemde sen olmalısın ! Çünkü senin adın aşktı ; aşk senin adındı..Kırılgan yüreğim minik minik adımlar atarken sana doğru, sen koşar adımlarla geldin bana..
Hatırlar mısın ilk bana minicik yüreğin var dediğinde nasılda alınmış, dudak bükmüştüm ..Yüzüme bakıp gülüyordun bu durum beni daha da sinirlendirmişti..
Sonra ellerimi tutup onu hangi anlamda kullandığını anlattığında bebekler gibi sevinmiştim ..
O günden sonra adım değişti benim ..
Senin yaralı kuşundum öyle sanıyordun beni..
Ellerinin arasına aldın sözlerinle , gözlerinle tekrar iyileştirdin beni..
Tekrardan en yükseklere uçmayı öğrettin bana..
Hayatın tüm renklerinin ne anlama gekldiğini sabırla anlatırdın bana..
Seni ustalara benzetiyorum bir anlamda.. Yorulmadan, usanmadan, hepsinden önemlisi de bir gün bile bıkmadan sabırla hayata hazırladın beni sevgilim..
Sorumluluklarım vardı, bu nedenle hayat karşısında dimdik, dağ gibi durmalıydım..
Kimseye en zayıf yanımı göstermeden mücadele etmeliydim, hep böyle yaptım..
Hep bana yaşından büyük davranıyorsun dediler. Böyle olmam lazımdı hayat zordu..
Ama ben sende çocuk olmayı sevdim..
Bendeki gizlenmiş çocuğu ortaya çıkardın.. Çünkü paylaştın sorumluluklarımı..
Yürürken hayat yolunda, yükümün çoğunluğunu benden aldın ve taşıyorsun hala..
Seni tanıdığımdan beri bir başka bakıyorum hayat ve insanlara..
Bak seni anlatmaya başladım yine kelimelerim şaştı heyecandan..
Sesim ve ellerim titremeye başladı.
Hani kalbim de onlara güm güm diyerek eşlik ediyor..
Çünkü seni hissediyor yavaş yavaş..
Sen Allah'ın bir lutfusun canım benim.
Hepsinden önemlisi HUZURUMSUN..
Yufka yüreklim.. AŞK SENİN ADIN ..

r0se

Forum Onuru
Özel üye

nRWpwPe.png

Gün gectikce daha bir baska bağlanıyorum sana..
Bir tutku dan öte sana duyduğum şey..
Ellerimin titreyislerinin soğuktan olmadığını, bunda seninde payın olduğunu anlıyorum..
Belkide titremeyi sen üşüdüğümü sandığın ve bana daha sıkıca sarıldığın icin seviyorum..
Bazen düğümleniyor heyecandan dudaklarım ve sana söylemek istediklerimin yarısını sessizce atıyorum içime.. Güzel şeyler tabi içime attıklarım..
Seni anlatmaya yetmeyecek kadar basit kelimeler..
Herkes aşkını kendine göre betimler ve ben seni betimlemeyi gectim bir roman gibi yazıyorum kalbimde.. Kalbime oluk oluk akıyorsun nimet’im !..
Kimseler bilmeden gözlerime bahşedilmiş nurum!
Sayende seninle vardığım her yer cennet oluyor ve bir daha heyecanlanıyorum.. Kımıldayasım bile gelmiyor sana sarıldığımda..
Kokunu içime çektiğimde bayram eden ciğerlerim bir sana tiryaki olmuş..
Aşk için geberen bir müptezel gibi saniyesine sıcaklığını ister oluyor bedenim..
Yaklaşıyoruz! Kurduğum her hayale senin varlığın ne de güzel yakışıyor.. Yanımda olup bana güç veren tek olgusun.. Hayatın seninle başka bir anlamı var.. Kimse umrumda değil, senden başka!
Parolamız hep aynı olsun..
Senin yerin benim yanım ve benim yerim senin yanın..
Dünya tersine mi dönmüş ??
Sen yanımdaysan o bile umrumda değil..
SENİ ÇOK SEVİYORUM !
..

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Seni Sevmek ..

Seni sevmek, başka hiç kimseyi sevememektir..
Seni sevmek, bir sadakati değil, sadık bir ihaneti sevmektir..
Kaybetmeyi ve her seferinde yeniden başlamayı sevmektir, seni sevmek..
Seni sevmek, ayrılığı daha ilk dakikadan kabullenmektir..
Ayrılık çöplüğünde aşk aramaktır seni sevmek..
Cevapsız bir soru, sorusuz bir cevaptır aşkın..
Kaç bilinmeyeni olduğunu bile sayamadığın bir denklemi çözmeye çalışmaktır, seni sevmek..
Seni sevmek, “olmayacak bir nedeni, gelmeyecek bir gideni” beklemektir.
..
Seni sevmek, kafandaki hayali aşkı değil, hiçbir norma uymayan bir deliliği sevmektir..
Seni sevmek, sonsuz bir denize dalmak, çıkışı olmayan bir tünele isteyerek girmektir..
Cehennemde yanmaya koşa koşa gitmektir, seni sevmek..
Günahın çekiciliğine kapılmak, şeytanın yap dediğini yapmak ve ateşi güneş sanmaktır, seni sevmek..
Bitmeyen bir filmi sürekli yeni baştan seyretmektir seni sevmek..
Seni sevmek, rüzgara kapılmak, uçmak ve her seferinde binlerce metreden yere çakılmaktır.. Yaralanmış yüzünle, kanlarını temizlerken yine uçmaya çalışmak da, sadece seni severken yapılacak bir deliliktir..
..
Seni sevmek, hiçbir şeye sahip değilken, dünyalar sana aitmiş gibi mutlu olmaktır..
Seni sevmek, en basit haliyle yalandır, her seferinde yeniden kanılan, bir kez daha kanmak için aylarca beklenen, bir yalandır..
Seni sevmek, herkesin aklına meydan okumaktır, tüm doğru şıkları reddedip, bile bile bir yanlışı seçmektir, seni sevmek, akılla kalbin bitmeyen kavgasını başlatmaktır.
Seni sevmek, kimselere açıklanamayan, kendine bile anlatılamayan, lanetli bir hastalık gibi saklanan, tuhaf bir hikayedir..
Seni sevmek, bir hikayede hayat bulmaktır..
Hayatını bir hikayenin peşinden sürüklemek, bir roman karakteri olmak, romanın diğer karakterlerince acınarak bakılmaktır..
Seni sevmek, kimsenin göze alamayacağı bir kavgaya girmek ve sonunda kahramanca ölmektir.. Seni sevmek, her seferinde yenilmektir, daha güzel yenilmek için yeniden başlamaktır..
..
Seni sevmek, dünyanın en güzelini sevmektir.. Kendi sevgine bile aşık olmaktır seni sevmek..
Hiç kimsenin başaramayacağını, başarmaktır seni sevmek..
Dünyada en az bir kez mutlaka yaşanması gereken bir duygudur seni sevmek..
ALINTIDIR

r0se

Forum Onuru
Özel üye
İşte Senin Aşkın ..

Dokunuyorum tenine usulca..
Çıldırışımın tarifi yok inan ki o an.. Seni öyle derin, öyle gerçek, öyle içten hissediyorum ki..
Ve bunun üzerine birde o güzel gözlerinle içimi yakman yok mu ?..
Donup kalıyorum resmen.. Yüzümdeki şaşkınlık ifadesi, yanağıma kondurduğun bir buseyle son buluyor.. Başka dünyalara gidiyormuşum meğer.. Kendime geldiğimde anlıyorum bunu..
O an düşünüyorum sevgimizi..
Seni sevmek çölün ortasında susuzluktan ölmek üzereyken elindeki bir avuç suyu liğme etmemek için dikkatlice içmek kadar kıyamadığım ve içincede doyamadığım bir an gibi.. Ne kıyabiliyorum sana nede doyabiliyorum ..
Seninle olmak bana hayatımda tanınmış en büyük şans..
Çünkü kendimi seninle buldum.. Güzel duyguların ne olduğunu seninle öğrendim..
İyiyi kötüyü seninle ayırt edebildim.. Yüzündeki masumluğa kıyamadığım iyi bir insan olduğumu anladım..
İnsanın birine güven duyması gerektiğini seninle gördüm.. Birinin sevgisine muhtaç olduğumu ya da..
Ve bunların her birine ulaştıktan sonra ise feriştahı gelse kimsenin önümde duramayacağını..
Seninle yeni bir dünya kurdum ben tabir-i caizse.. Kendi domateslerimi yetiştirdim hayalimdeki bahçemde..
Kendi hayvanlarıma baktım.. Kendi evimi geçindirdim.. Ama bu kadar hayalin tek başrolü 1 kişi oldu..
O da sendin sevgilim..

sevmek, ask, tutku
Benim dünyamda herkes senin emrine amade.. Senin mutluluğun için dönüyordu dünyam..
Ve şimdi kendi dünyamda değiliz doğru ama bu dünyada benim için ömür boyu sen mutlu ol diye dönecek..
Ben gerekirse bütün mutlulukları getiricek ellerimle üzerine bir yağmur gibi yağdırıcam..
Kalbimin attığı yerdesin inan..
Seni çok seviyorum !

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Bir dua gibi her an dilimdesin..
Aşkının mührü hayatımın her satırında mevcut..
Ey gülüşlerinde ‘kalbimi’ demlediğim saadet ! Tebessümlerim yüreğinin sıcaklığıdır..
Avucumdaki kader çizgisine bıraktığında kalbini, nefesime taze bir hayat serpiştiriyordun..
Ben herkesten şanslıyım o zaman?
Daha gitmeden cennet kokusunu hediye ediyordun.. Ve çektim içime kokunu..
Delirmişcesine , durmaksızın.. Ve gün geldiğinde anladım o baş dönmelerinin bunu anlattığını.
Nur gibi yüzüme düşen ey melek!
Varlığın her saniye heyecanlandırıyor beni..
Bir 'an' değil bin 'an' seni özlediğim.. Ve inan ki özlemenin mutluluğunu seninle anlıyorum..
Şimdi yanımdasın.. Kalbinin içinde var olduğumu bilmek ne güzel..
Bütün dünya bile kafa tutsa inan, senden ömür boyu vazgeçmem..
Varlığının taçlandırdığı hayatım sana emanet..
Seni deliler gibi seviyorum !

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Güneş açtığında gün doğar, bazıları için..
Senin gülüşünle inanırım ben doğan güneşe..
Bin gün aydınlık olsa dünya, ne yazar?
Senin sesini duyamadıktan sonra..
"Ne yapayım gündüzü?"
Nefes almanın bile seninle tat verdiği bu hayatta,
Ömrümün iliklerine işlenen bir aşkın eser sahibisin sen..
Müthiş bir tablosun, seyrettikçe doyamadığım..
Dünyanın en güzel çiçeği, kokladıkça çıldırdığım..
Ya da üzerime yağan en güzel yağmur..
Ruhumu titreten bir güçsün ;
Varlığınla sevgimi, kalbimi doyuran...
Bir cansın benim için., ölümsüzlüğüyle beni ayakta tutan..
Hayatımdaki bütün yollar dönüp dolaşıp sana geldikçe anlıyorum sevmenin kudretini..
Bütün karanlıkları aydınlatıyosun hayatımdaki..
Bu yüzden benim için gün bitmiyor.. Gece, akşam farketmiyor benim için ..
Her dakika aydınlık her yer..
Ve ben hayatın oyunlarına kanmayıp doğru yolu rahatça buluyorum..
Seni hissederek..
Varlığını hissederek..
Ömrümde benim için gün 1 kere doğdu , seni tanıdığım gün!
Ve bu gün hiç batmayacak..
Ellerim ellerinden ayrılmayacağına söz verdiği günden beri, biliyorum üzerime yağan yağmurun hiç durmayacak..
Islandıkça şikayet etmeyeceğim..
Her bi damlan üzerime değdiğinde, avazım çıktığı kadar yine aynı şeyi söyleyeceğim;
Seni seviyorum..
Seni seviyorum..
Seni seviyorumm..

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Ellerini tuttuğumda duruyor dünya sevgilim..
Seninle yaşamak bir ömre bedel.. İnan öyle..
Hani kuşların havadaki özgürlüğünü kıskanır ya insan bazen,
Keşke bende öyle özgür olsam istediğim yere istediğim zaman gidebilsem dünyayı ayaklarımın altına alabilsem der. İnan ben kıskanmıyorum. Seninle zaten bunu başarıyorum..
Gözlerin, beni benden bir alıyor bir daha geri getirmiyor zaten..
Başka dünyalarda, başka diyarlarda oluyorum..
Kimi zaman sana karşı savunamıyorum bile..
Yüksek dozda geliyor aşkın ve aşk krizlerine giriyorum..
İşte bi insanın hayatında hep istediği şeyde bu !
Mutlu olmakk..
Biz seninle başarabiliyoruz bunu..
Hayatın türlü oyunlarına, yalanlara , hainliklere, ikiyüzlülüklere boyun eğmiyoruz..
Benliğimizden birşey kaybetmedikçe, aşkımıza aşk katıyoruz..
Şükretmeyi biliyoruz ellerimizi açıp Allah’a !
Günlerimizi boşa geçirmek yerine birbirimizi sevip belkide sevap kazanıyoruz..
Birşeyi başarmak istiyorsan bunun yarısı o başaracağın şeye inanmak değil midir?
Biz inanıyoruz..
Ve hayallerimize her geçen gün, her geçen dakika, her gecen saniye bir adım daha yaklaşıyoruz..
Ve bu beni öyle mutlu ediyor ki..

Saatin senin yanında hızlıca akıp gitmesi, sensizken geçmemesi..
Aşk ile gülen , beni yarı yolda bırakıp gitmeyeceğine inandığım birine sahip olmak..
Sözlerin değil, yüreğin sevgide rolü olduğunu bilen birine..
Yüreğin değiyor , yüreğimin üstüne..
İçimde akan o hayati sıvıdan daha çok görevi üstleniyorsun içimde..
Küçük bir çocuğun annesine bişey aldırırken yaptığı şirinlik kadar masum sana olan sevgim..
Yada bi annenin yavrusunu canından çok sevmesi kadar gerçek!
Ya da aldığım nefes kadar mucize!..
İyiki her nefeste soluyorum seni..

‘Bir gün aşklar biter ‘ kelimesine seninle inanmadım..
elele, sevgilimÇünkü aşk’ı hep kötü anlattılar bana, seni bulana dek..
Evlenenler bile bir gün aşk’ın bittiğini söylediler beni, birbirlerine deliler gibi aşıkken..
Oysa insan neden kötüler ki aşk’ı..
İnsan aşk’sız yaşayamayacağını bilirken..
İnanmadım aşk’ın kötü yanına. Seni deliler gibi sevmeyi başardım. Ve çürüttüm bu teoremi..
Sisteme uymak zorunda değiliz.. Bunun farkına varmamız yeter.. Sen benim gözümü açtın sevgili.. Ve sadece sen kapladın her yeri..
Gökyüzüde sen, çiçeklerde sen, kuşlarda sen, sağımda solumda , geceleri rüyalarımda, gündüzleri hayallerimde, her saniye her dakika sen oldun resmen..
Ben bundan şikayetçimiyim peki ?
..
Olamam ki. Yaşam kaynağımsın sen.. Seninle yenilenmek güç veriyor insana..
Bütün kötülüklerden arınmamı sağlıyorsun..
Gökkuşağının kaç rengi olduğunu bi bakışta çıkaramaz ya insan..
İnan sende seni nasıl sevdiğimi hiç bir zaman bi bakışta anlayamayacaksın..
Her an çoğalıyor ve çoğalacak sana olan tutkum..
Alıştım sevgilim oyunlarına, kaprislerine, tatlılığına, olgunluguna, bana dayanmana, benim kaprislerimi çekmene, ellerine, gözlerine, şirinliğine, saflığına, kurnazlığına herşeyine..
Beni sana bağlayan binbir neden çıkarabilirim karşına ..
Seni anlatacak binbir kelime bulabilirim hatta..
Ama seni anlatacak bi kelimenin daha yeryüzünde bulunamadığını düşünüyorum..

Sen bir insanın su içtiğindeki ‘ohh’ diyişi kadar rahatlatıcı, sabah uyandığında bi 5 dk uyumak için nelerimi veririm derken girdiği o en masum ve gerçek halisin..
Ve doğallığına aşığım!
gunes, gozgozeBeni hiç bir zaman değiştirmiyorsun, hep olduğum gibi seviyorsun.. İşte hoşuma giden şey bu..
Yargılamıyosun beni..
Zaaflarımlada olsa kabul ediyorsun.. İnan tüm insanlık bunu başarabilse aşk acısı diye bişey olmicak belki de.. Herkes zorla karsısındakine birşeyleri dayatıyor ve anlamsızlıklar burdan doğuyor..
Doğmak derken, şimdi güneş doğuyor bu saatlerde burda..
O gözlerini açtığın an yanında olabilsemde , ufak bir buse ile uyandırabilsem seni..

Ben tek birşeyi anladım bu kadar geçen zaman içinde; Aslında ben seni sevmiyorum,
..
Sana tapıyorum tapıyorum!
İyiki benimsin sevgilim
..

r0se

Forum Onuru
Özel üye

Düşünüyorum dabirbirimizi kırmak ne kadar da saçma..Oysa şurda ne kadar zamanımız var ki.. Çocukken mahallede top oynadığım anları sanki dün gibi hatırlıyorum.. Zaman çabuk geçiyor.. Belki ikimizinde geçmişi mutluluklarda doluydu ve ya değildi.. Bu değil önemli olan.. Sadece her insanın nasıl ömrünün geri kalanını mutlu mesut geçirmek isteyeceği gibi, bizimde onu istememiz.. Birşeyi istiyorsan eğer önüne taş koymamalısın.. Herkesin geçmişte hataları olabilir olmayacak diye bişey yok. Bu dünyaya sevab ve günahlarla sınanmaya gelmedik mi zaten?.. Günahları gördüm haklısın.. İçinde yüzdüm belki de..
Lakin bir dönüm noktası vardır insanın hayatında herşeyden vazgeçer..
"Biri gelir ve hayatı değiştirir" diye bir reklam sloganı vardı bi zamanlar bilir misin?
Neyse konumuza dönelim.. Dediğim tam olarak bu işte.. Biri geldi ve hayatımı değiştirdi.. Dönüm noktası oldu bu da.. Geçmişten vazgeçemeyenlerle dolu hayat ben vazgeçtim ve kurban olduğum Allah’ımında önüme sunduğu TÖVBE seçeneğiyle İYİLİĞE yelken açtığımı kendi içimde pekiştirdim.. Peki sorar mısın bana düzgün giden herşey neden geçmişle her dakika bozulur?..
Ben yüzün gülsün diye canımı bile koyacakken ortaya mutluluğumuza mutluluk aşkımıza aşk katarken her dakika, bir insanın hala günahını almak ... Ne kadar saçma!
Yapma.. Günahla yıkanmıyorum ben.. Bildiğin normal insan şekli neyse hayatında bende oyum artık..
Gece seninle yatıyorum yanımda olmasanda.. Gündüz gözlerimi güne en güzel merhabayla yani SEN’le açıyorum.. Düşündüm sonra.. Ben kendimi adadığım bu sevdaya söz vermeliyim diye.. Geldim kapına ve sana SON kez bütün kalbimle söz verdim.. İnanmadın..
Güvenmen ve herşeyi düzeltmek için herşeyi yapmaya çalıştım ki çalışıyorum... Güvenmedin.
Sana söz vermek yetmez ben ALLAH’a söz vermeliyim dedim verdim, ona da inanmadın..
Haklısın geçmişte boş yere çok yemin ettik lakin bunlara bizi hayat zorladı HAYAT !!
Hayatta bazı şeyler yolunda gitmiyor hep biliyorsun.. Hayatımdaki, hayatındaki bazı örneklerle..
Peki iyi giden bişey yaratmamız ((Tabir-i caizse) gerekmiyor mu?
Örnek mi arıyorsun? Arama burda tam karşında duruyor işte.. SEN ve BEN..
Ciddiyetten değil bu tavrım. Sadece gerçekleri görmeliyiz artık.. Benim sensizliğe tahammülüm yok..
O ‘BB’ demelerinede tahammülüm yok.. Gitmeler acı veriyormuş.. Kalanada gidene de..
Bunu gördüm anladım ve sevmiyorum yarın görüşceğimizi bilsekte o an ayrılırken söylenen lafları..
Sen ne istiyorsun söyle? Yanımda değilsin dedin yanındayım..
Sevmedin dedin, e karşındayım.. Gözlerimden anlıyorsun zaten bunu..
Yalnızlık dedin seni her an BEN’le boğuyorum.. Her saniyem sensin..
Mutluluksa gani gani geliyor artık..
EEEE !!! Geçmişin anlamı nedir şimdi açmanın anlamı nedir?
İnsanı yaptığı yanlışlarla sorgulamaya bir kişinin gücü kuvveti yeter.. Buna senin hakkın yok!
Sen inanmak zorundasın! Benim gibi BERABER geçireceğimiz bir gelecek istiyorsan öyle..
Tabii ki de inanmayadabilirsin.. Bu sana kalmış fakat sevmene karşılık seviyorsam ve bunu sende adın gibi biliyorsan.. Bırakta aşk konuşsun artık.. Beni iyi dinle!
Ben artık hayallerimin önüne saçma sapan şeylerle taş koyulmasını istemiyorum..
Hatta SEN’den ve Ailemin mutluluğundan başka hiç birşey istemiyorum..
Kuru ekmekte olsa yiyeceğimiz ileride seninle tutunmak istiyorum hayata seninle yaşlanmak istiyorum..
Zamanı gelince kendi evimizde elleri buruş buruş olan bebeğimizi sevip öpmek istiyorum..
Sonra bana bu duyguyu yaşattığın için de seni..
İkinizide mutluluktan öldürmek istiyorum..
Aslında istediğim milyonlarca şey var da ben bir tek SENİ istiyorum..
Gerçekten bana inanmanı ve güvenmeni.. TÜM KALBİNLE!!
Bizim yaptığımız şey basit değil.. Her insan bunu başaramıyor..
Artık gerçekten bana destek olur musun?.. Buna nasıl mı başlayacaksın? Şöyle.. Mesela de hadi bana şunu.. SENİ SEVİYORUM.. SENİ SEVİYORUM.. SENİ SEVİYORUM.. Sonrası zaten kendiliğinden gelecektir..BB demiyorum.. GORUSURUZ de demiyorum.. Yazıyı bitirirken bile SENİ SEVİYORUM demek onlardan güzel bence..
SENİ SEVİYORUM..

r0se

Forum Onuru
Özel üye

Hiç birşey düşünemiyorum.. Hayatta yanlışlar aklıma bile gelmiyor.. Çünkü bildiğim tek doğru sensin..
Yüreğime aralıksız bir şekilde damlıyor aşk satırları.. Ve her damlasında bir amfetamin etkisi yaratıp uyuşturuyor bünyemi.. Bu duygunun tarifi yok.. Çünkü içimdeki seni anlatacak kelimelerin varlığından şüphe duyuyorum.. Özgürlük vaad ettin sen bana okuduğum her şiir satırlarında..Haykırılmış sözlerin varlığı değilde içimden gelen yeni duyguları günışığına çıkaran tek duygusun.. Ve bu herşeyde ‘SEN’ olduğun için güzeldi..Sessizliğin çığlıklarından kopup geldim bu dünyaya.. Bağdaş kurup oturdum kalbine.
Var mı bir itirazın? İçimdeki SEN’li sevinç çığlıklarını sana duyurmazsam yaşayamam..
Küflenmiş alışkanlıklarım değil hayatımdaki en önemli şey.. Ne peki diyorsun di mi?
Varlığın.. Gülüşün.. Heyecanlandırışın.. Hayallerimin tek başrolü olmandır..
‘Seni seviyorum’ demek geliyor içimden lakin hepsi bu kadar değil.. Dinle..
Kalbindeki sıcaklığa düşünce bile bile üşüyesi geliyor insanın.. Çünkü üşüdüğümü görürsen, ısıtırsın biliyorum.. Ve bu döngü sürdükçe hayatımda ömür boyu aşk’la kucaklayacaksın sana dair duygularımı, inanıyorum.. Telaşım olma istemem! Elim ayağıma dolanır çünkü.. Gün gelirde sana bi an olur söylemem sevdiğimi.. Yanlış anlarsın.. Bu sadece heyecandandır oysa.. Bazende düşünüyorum telaşım olmalısın!
Çünkü küçük sakarlıklar aşk’a anlam kazandırır..Sen en iyisi herşeyim ol benim.. Çünkü hayatımda neye seslensem senin adınla çağırıyorum sonuçta..Sen en iyisi nefesim ol benim.. Zaten içime çektiğim oksijenden bile SEN olduğun için mutluluk duyuyorum.. Sen en iyisi kaderim ol benim.. Geleceğimde mutluluğun en yüksek noktalarına ulaşalım hayallerimin gerçek olmasına yardımcı olduğunda.. Özlediğim ol benim.. Çünkü özlemek sevmeyi dahada güçlendirmez mi sevdiceğim? Sen en iyisi kalbim ol benim..
Attıkça yaşadığımı hissettir bana.. Hatta sana yaklaştığımda dahada hızlı atsın kalbim.. Sen en iyisi nefsim ol benim.. Sadece sana odakla kendimi.. Çünkü doğru yol sevmekle başlayıp sevmekle biter bunu gayet iyi biliyorsun.. Sen en iyisi ellerim ol benim.. Kendi ellerinden başka birşey tutma.. Senden başka tenin haram olduğunu hissettir bana.. Sen en iyisi dilim ol benim.. Seninleyken güzel sözler söyle veya sus farketmez.. Hangisini istediğini bilmediğim anlarda mutlu olacağın şey ne onu yapayım yeter.. Sen en iyisi gecelerim ol benim.. Gündüzlerimde ol hatta..
Çünkü gecenin ve gündüzün sensiz olduktan sonra hiçbir anlamı yok biliyorsun!..
İşte böyle tutkulu böyle hayat dolu sevmek istiyorum seni..
Bunlara karşılık gözlerimin içine bir gülüşün yeter.. Seninde bir isteğin olursa aşk!
Emrin baş’ım üstüne..
Seni çok seviyorum!

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Özledim Sevgilim..

Özlemek ;
İnsanın içinde tarifsiz sancılar yaratıyorsa..
Geceleri gözlerini uyuyacağım diye kapatıp tekrar yanımda olsaydı diye açıp kapayamamaksa..
Sensizken saatin hızlı geçmesine sevinmek, seninleykende hızlı geçisine içten içe sövmekse..
Yokluğunda ruhumun bataklıklara saplandığını hissetmek ve bir tek senin elini tutup çıkacağıma inanmak ise..Dinlediğim her şarkıda seni yaşamaksa eğer..Aklıma geldiğinde heyecanlanmaksa..
Hayallerimde karım, çocuklarımın annesi olmansa..
Sesini duymak için delirmekse..
Attığın bir mesajı bile açıp açıp tekrar okumaksa..
Fotoğraflarına gün boyu uzun uzun bakmasa..
Gözlerimin senden başkasına kenetlenmemesiyse..
Kalbimi senden başka herkese kapamaksa..
En kötü anımda yanında olmayı istemekse..
Sana sarılmak senin kokunu içime çekmeyi arzulamaksa..
Duyduğum her sesi senin sesin zannetmekse..
Seninle gülmek seninle ağlamayı istemekse..
Gündüzleri hayallerimde geceleri rüyalarımda bir seni görmekse..
Yaşadığımız anları hatırlayıp tekrar tekrar gülmekse..
Ufacık bir üzüntün olsa yüreğimin içinin sızlamasıysa..
Senden habersiz kalınca delirmekse..
Birlikte zamanı gelmeyen hayaller kurmaksa..
Ve bunların zamanı geldiğinde gerçekleşeceğine inanmaksa..
Doğru yolun bir tek sen olduğunu bilmekse..
Ellerimin ellerinden yoksun kaldığı her an titremesiyse..
Dudaklarımın sensiz kurumasıysa.. Aldığım nefesin bile sensiz anlamı yok demekse..
Her ettiğim dua da ismini defalarca sayıklamaksa..
Adına her gün şiirler sözler yazmaksa..
Özlemeyi anlatan her sözde gözlerimin dolmasıysa..
Mutluluğun 'SEN' olduğunda anlam kazandığına inanmaksa..
Gelmişiminde geçmişiminde 'SEN' olduğunu kabullenmekse..
Yerini kimsenin dolduramayacağı bir tahta sahip etmekse içimde..
Dünyanın sensiz kapkaranlık olduğunu, sen olduğunda heryer ışıl ışıl olduğunu görmekse..
Hayatımda Aşk’ın başrolündeysen..
Sevdiğimi bütün dünyaya utanmadan avazım çıktığı kadar bağırmaksa..
Ufak süprizler yapmayı istemekse.. Mutlu ol diye herşeyi yapmaya hazır olmaksa..
Deliler gibi her an kıskanmak ve yanımda olmanı istemekse..
Herşey bir yana bunu en derinden hissetmekse ÖZLEMEK..
SENİ DELİLER GİBİ ÖZLEDİM SEVGİLİM..