Gizemli Cadı İle Gayet İçten Ve Hayat Dolu Bir Röportaj

wien06

V.I.P
V.I.P
Bence bu röportajdan sonra nick Gizemli kelimesini kaldirman lazim yani kisacasi CADI olabilir:D Ama bu seferde bu nickin seninle uzaktan yakindan alakasi olmayacagi icin cok anlamsiz olur;;)

Ege eski nickini kullaniyorum cünkü gercektende cadi kelimesini sana hic yakistirmadim bu röportaja verdigin icten ve samimi cavaplarda bunun en güzel örnegi;;)

Özellikle evlilik ve esin hakkindaki düsüncelerin cok güzel her evli bayana örnek teskil edecek nitelikte dilerim Bir ömür boyu esin ve cocugunla mutlu bir hayat yasarsin hersey gönlünce olsun.

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
röportaj yapanada yaptırana da teşekür ettim:) bu arada gizemli cadı ismini görmüştüm resmi görmeden yeni biri sanmıştım ama meger bu ege ablammış hayırlı olsun ablacım:)

Gizemli Cadi

Forum Gururu
KALPSİZ VE BENİM ADIMA.......iLGİLİ ARKADAŞLARA.....

Son kez ve kesin olarak cevabımızdır..
BU RÖPORTAJ KALPSİZE VE ÇEREZFORUMA ÖZELDİR..BAŞKA YERDE TEKRARLANMASI VE YENİDEN YAPILMASINA İMKAN VE OLANAK YOKTUR..
Tekrar ediyorum keske beni ikna için harcadığınız çabayı süreyi ve emeği yeni şeyler üretmek için kullansaydiniz ve biz sizi taklit etseydik....Bencede alıntı yapmayın ...Taklitler aslını yaşatır...Yineliyorum...Bu son ve kesin cevabımızdır..Bu konu bizim için kapanmıştır...

ruhu'm

Aktif
senide tanımak güzeldi ablacığım :):):)
ölmeden önce yapmamız gereken 101 ŞEY :)
bende okumuştum.... ve çok güzel bir kitap