Gizemli Cadı İle Gayet İçten Ve Hayat Dolu Bir Röportaj

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Merhaba hocam. Sohbetteki röportaj sırasında düşüşlerim meşhurdur.
Çok orijinal sorular geçiyor aklımdan =) Hatta siz klimayı açın hocam. Ter dökebilirsiniz =P

Meşhur birinin röportaj yapması anlamlı ve çok hoş..
Meşhur mu oldum ben =) Kaseti sürmemiştim piyasaya halbu ki =)
Sen dedin meşhurumdur diye
Hym.. Hatırlamıyorum. Çok sarhoştum
=)
İçimden bir ses çok güzel bir röportaj olacak diyor =) Yaklaşık 5 saatimizi alır =P
Güzel olacaksa kaç saat aldığı önemli değil..
Vay be çok duygulandım =( Harbi diyorum...
Evet hocam hazır mısınız?

Ben baştan tehdidimi yaptım kolay yerden olsun diye...Evet..hazırım
Çay ve kurabiye servisimizi de yaptık ve başlıyorum

Adınız?
Gamze...

Ana adı ve baba adınız =)
Adem ve Havva... =)

Yok böyle densiz bir soru tabii ki... Yaşınız?
32
Yaşı sorman densiz sanki..
=) Koptum :D

32 yaşındaki gamze ablamız nereden katılıyor foruma?
Ben uzun süredir İzmir ama şu anda Trakya Bölgesindeyim...

Çalışıyorsunuz sanırım. Mesleğiniz nedir?
Ben öğretmendim ama süresiz ve ücretsiz izne çıktım..

Nedeni nedir süresiz iznin?
Uzun bir cevabım var ama kısaca Annelik, mesleğimden daha ağır bastı..

Annelik en güzel şey ve yaptığınız muhteşem bir fedakarlık. Hangi burçsunuz?
Oğlak yükselenim Yay...

Taşır mısınız özelliklerini burcunuzun?
Evet taşıyorum...Özellikle çenesi kuvvetli ve inatçı keçi bölümlerini..

Kendinizle barışık birisiniz...Pek kimse kabul etmez inatçı keçi olduğunu.
Evet barışık olduğumu düşünüyorum ama bu karşı tarafa bazen yanlış yansıyor..İnsan kendini bilmeli...İstemediğim bir şeyi bana kimse yaptıramaz...

Nasıl bir giyim tarzınız vardır?
Spor ama iş gereği klasik şeylerde giyiyordum..

Saç ve Göz Renginiz?
Saçlar uzun siyah kızıl gölgeli....Bu kış böyle......Gözler ela... sanki..

Boy ve Kilonuz?
1:68 Boy 58 kilo..
Uzun bir bekleyiş oldu cevap için tartılmaya mı gittiniz hocam? =)
Yok 68 yazmışım. Dedim bu ne. Klavye şaka yaptı galiba...

Biraz hobilerinizden ve fobilerinizden bahseder misiniz?
Hobilerim; arkadaşlarımla zaman geçirmeyi seviyorum..Ortaokuldan beri hiç ayrılmadığım bir arkadaş grubum var...Kitap okumayı seviyorum...Aktif bir insanım aslında....Ama internet benim en büyük hobim...
Fobi konusundan bahsetmesek... Hamster... Aslında fobim değil..ama çok iğrenç geliyor bana...Böcekler dahil bütün hayvanları seviyorum aslında ve korkmamda...

Hiç ayrılmadığınız bir arkadaş grubunuz var ve ortaokuldan... Arkadaşlarınız konusunda hassas mısınız veya sizin için arkadaş canlısı birisi diyebilir miyiz?
Evet iletişimi kuvvetli biri olduğumu düşünüyorum ...Ama duvarlarım varmış.. Onu aşanlar bir daha çok zor çıkarlar dışarı...

Ne gibi duvar bunlar? Biraz açar mısınız?
Arkadaş olacağım insanlarda bazı kriterler olması gerekiyor...Önce kendini sevmesi gerekiyor. Kendini sevmeyen biri beni nasıl sevsin ki. Aynı görüşü paylaşmam gerekmiyor kimseyle...Ama saygı arıyorum en başta....Ve sırdaşlık...
Açıldı mı yeteri kadar...
Çok açıldı valla =)

Çevreniz sizi nasıl tanımlar?
Tatlı- sert, inatçı ve son günlerde cadı ve doğrucu Davut.. Ve iyi bir sırdaş olduğumu duyuyorum...Kısaca çekilmez ama vazgeçilmezim de aynı zamanda...

Peki bu çevrenizin yorumu... Siz nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?
Bir sözle açıklamaya çalışayım...Benim dostum ölüme gidiyoruz dediğinde nereye değil ne zaman diye soranlardanım...
Kendimi anlatamadım.. Megaloman tarafım ağır basınca büyük görüyor gibi oluyor insan kendini...

Peki... Sevdiğiniz şeylerin bir listesini yapalım....
Yemek?

Annemin yemekleri... En sevdiğim yemekler....=) Gel sana börek yaptım desin iptal edemeyeceğim şey yoktur...
Film?
Sinema seviyorum ama pek imkanım olmuyor gitmeye ....Eşim çok sever film izlemeyi.. Aksiyon ...
En Sevdiğiniz Müzik Ve Sanatçı
Funda Arar, Sıla ve Nev Sukut-ü hayal... Arabesk dahil hepsini dinliyorum..Yabancı müzik kültürüm yoktur ama hepsini dinlerim eşimin sayesinde
Kitap?
Çok kitap okudum ama..Eşimin bana hediye ettiği bir kitap var en son onu okuyorum.. Türkiye’de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey..
Renk?
Siyah, Beyaz ve Lila tonları

Hangi Takımlısınız?
Türkiye...

Evet gelelim hayata.... Eğer öğretmen olmasaydım ..... olmak isterdim. Boşluğa ne yazarsınız?
Benden yönetici sekreteri iyi olurdu galiba yada Halkla İlişkiler Uzmanı..
Ama entellektüel ev hanımıyım şu anda. Öğretmen olmadığım zamanlarda
Entellektüel ev hanımı iyiymiş =)

Hayatta yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Hayatımda çok var aslında ..Örnek vereyim soru boş geçmesin...Üniversiteyi kazandığım sene Bilgisayar bölümünü kazandığım halde bu bölümün bana uygun olmadığını düşünüp gidip evlenmem...
Evlilik başlı başına bir çılgınlık değil mi aslında?Bir ömür boyu sadece bir kişiyle geçirme, sadakat yeminleri vesaire...
Evet çılgınlık tabi ama ben çılgınlığımdan memnunum..

Peki... Evli birisiniz. Nasıl gidiyor evliliğiniz? İstediğinizi buldunuz mu evlilikte?
Biz bulduk sanıyorum. Ben aslında çok modern düşünür gibi dururum ama evlilik konusunda gayet eski ve geri düşünüyorum... Mesela benim eşim ben evdeyken anahtar kullanamaz...Ben kapıyı açar ve hoş geldin derim..Günün Nasıl geçti.. Bu konuda gerisin sen diyen çok oluyor ama benim karşımdakine gösterdiğim değer bu..

Çok güzel... Kadınlar kendi aralarında altın günü, pasta-kek falan yaparlar yaa, aslında o işin görünen yüzüdür. Birde görünmeyen yüzü var ki; o gün kocaları şikayet etme günüdür. Siz eşinizden memnunsunuz. Artık kadınlar şuan genellikle pek çekmiyor evlilikte hiçbir sıkıntıyı. Siz neler öneriyorsunuz evlenecekler için veya evlilik için?
Ben bir şey öneremiyorum..Evlilik herkes için farklı..anlam ifade ediyor..

Yaşamınızda geriye döndüğünüzde neleri çok özlüyorsunuz?
Çocukluğu mu dermişim..=) Ama her sabah spora gidiyorum.. Dönüşte Annem ve Babam uyurlarken aralarına giriveriyorum...Onlarda alıştılar artık..1 hafta gitmeyince nerdesin diyorlar..
Hocam siz büyümemişsiniz =)
Evet büyümekte istemiyorum...Çocuk ruhlu kalabilsem keşke..

Şuan hayatınızdaki nokta, olmak istediğiniz yer mi? Yoksa aslında şöyle olmayı isterdim dediğiniz bir şeyler var mı?
Evet entellektüel ev kadını modunda olmak, istediğim şeyin en son noktası....Süpermiş bu soru :P

Size birkaç kelime versem nasıl tanımlarsınız?
Hayat?

İmzamda da var hayat anlayışım aslında ...Hayatıma yıllar değil yıllarıma hayat ekliyorum

Aşk?
Beni bir bakışıyla susturabilen tek erkekle evliyim. Ne diyeyim. Darısı herkesin başına..
Allah mutluluğunuzu daim etsin hocam.
Amin

Dostluk?
Sadece iyi gününde yanında olan değil; kötü gününde de yanında olan kişidir.

Para?
Para gerekli ama benim için önemsiz bir şey...Kefenin cebi yok...

Aile?
Aile vazgeçilmez benim için...Çok çocuklu bir ailenin en büyük ferdi olarak Anne ve Babama ne kadar Teşekkür etsem azdır...Bizi meslek sahibi yapıp hayata karşı bu kadar iyi yetiştirdikleri için...

Çocuk?
Uzun süre karar veremediğimiz ama keşke daha önce olsaydı dediğim.. Hayatımın anlamı ..Kalbimin orta yerindeki Cumhuriyet....
Böööö dediğini duyar gibiyim... :D
Ya değil de işte ağlayan, acıkan birşey =)
Evet mesela su anda tepeme dikilmiş, devre kurmak için kitap okuyor... Ne yapacaksa ....
Annem ne yapıyor diye çözmeye çalışıyordur =)

Biraz dedikodu yapalım mı =) ?
Yapmam ama senin hatırın için ..denerim...=)
Bir bayan ve dedikodu yapmamak hiç inandırıcı değil =)

Forumda Sevdikleriniz ve sevmediklerinize gelelim... Kimdir bunlar=)
Genelde forumda ilişkilerim iyi çoğuyla ...sevmemekte bir duygu bana göre...Hiç bir şey hissetmediğim 2-3 kişi var tabii.. Onlar kendini biliyor zaten... Dilime bile almam isimlerini...

Peki sizi forumda en çok ne üzüyor?
Üzülmüyorum hiç bir şeye ama rahatsız eden şey... İnsanların bir kişi hakkında bilgisi yokken fikirlerinin olması....

Çerezforumla nasıl tanıştınız?
Ödev araştırırken bu foruma ulaştım...Ve saniyeler içinde bana cevap olarak dönülmesi..dikkat çekiciydi...Ve kaldım...

Forumda bir nick değişikliği yaptınız. Kaçmadı gözümden :P... Nedeni nedir nick değiştirmenizin?
Bunu ben açıklamak istedim ama gerek olmadığı söylendi bana...Ege’nin Bilişim Teknolojileri dersinde ..Bu ders bilgisayarı nasıl daha iyi bir biçimde kullanabilirliği öğreten bir ders ...Benim nickimi ve şifremi herkese ilan etmesiyle..Ve öğretmeninin beni arayıp Gamze Hanım biz sizin şifrenizle sizin foruma girdik...EĞİTİM BÖLÜMÜNE VE ATATÜRK....Şifreniz ve nickiniz artık 30 öğrencinin bilgisinde demesiyle ve öğretmeninin ders sonunda FaceBook konusuna gelip merak edip okumasıyla ve oradaki Ege Hanım kelimesinin maço oğlumu çok rahatsız etmesiyle.. Elini beline koyarak Bakkk anne ya nickini değiştir.. Kızlara rezil oluyorum bak demesiyle alınmış bir karardır..
Büyüyünce sert bir erkek olacak :D
Büyümesine gerek yok tam küçük maço :D

Bana zaman ayırdığın için çok teşekkür ediyorum hocam. Çok samimi ve güzel bir röportaj oldu....
Ben Teşekkür Ederim.

Benim İçin Güzel Bir Röportajda Ve Bir Kez Daha Teşekkür Ediyorum

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Çok hoş bir röportajdı gerçekten.Bazı yerde yüzümde tebessümle bazı yerde ağzım kulaklarımda okudum.Çok teşekkür ederim ikinizede.:)

Suskun

V.I.P
V.I.P
Bu röportajlar sayesinde sizleri tanıma fırsatı buluyorum.Güzel bir düşünce.

Dilerim yaşamın isteklerin doğrultusunda devam eder.Sağlık,huzur ve sevgi ile kal Gamze.

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Samimi sorular ve samimi cevaplar. Teşekkürler...

Bu politik cevabı kopyala yapıştır yöntemiyle verdiğinizi düşünüyordum..Ama sondaki 3 noktayı görünce öyle olmadığını anladım..:) Yine de teşekkürler...

Röportajda şöyle bir soru vardı..Adminden ve yönetimden istekleriniz diye.Soruyu cevaplama hakkımı şimdi kullanmak istiyorum.:)...Benim isteğim şu..Ortim Ayla ve yandaşları tarafından her gün benim için düzenli olarak şikayet butonuna basıldığını ve bunun devam edeceğini öğrendim..Çok büyük tehdit ve şantaj altındayım.;;)..Bu şikayetleri görmezden gelirseniz sevinirim..Hatta admini ve yönetimdeki arkadaşları boş yere mesgul etmekten en iyisi hepsini banlayın gitsin....:P.:D:zip:zip:zip

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Hoş bir röportaj olmuş.hocam..sizi biraz daha tanımış olmanın verdiği mutluluğu duyuyorum.;)..sanki biraz daha fazla tanıyomuşum hissi de var içimde..:P