Girdiğiniz içeriğe göre resim oluşturun

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yine bir yapay zeka uygulaması ile hizmet veren bir site... Girdiğiniz içeriğe göre (promt) resim üretiyor. Hemen belirtmeliyim ki diğer yapay zeka resim oluşturucular kadar başarılı bulmadım. Resimler bazen anlamsız olabiliyor.

Bir hatırlatma daha bu sitenin alakasız şekilde uygunsuz resim oluşturma potansiyeli de var, belki benim translate ile çevirdiğim yetersiz İngilizceden kaynaklanıyordur. :)

İlgili site:
Üye olmanıza gerek yok, direkt Promt alanına nasıl bir resim istediğinizi yazıyorsunuz. Sistem diğer kullanıcıların sayısına göre sizi sıraya alıyor ve resminizin oluşmasını bekliyorsunuz. Bu süre yoğunluğa göre birkaç dakikaya kadar uzayabilir. Her seferinde 4 adet resim oluşturabilirsiniz.

Resimler çok kaliteli olmayabilir ancak unutmayın ki başka yerde ürettiğiniz resmin bir eşi daha yok. :)

Cep telefonu ile kullanmak isterseniz ilgili app eklentisini yüklemeniz isteniyor.

Örneğin aşağıdaki şekilde "insan yüzlü köpek resmi" ni translate ile çevirip "picture of dog with human face" yazdım ve oluşturduğu resimlerden 2 tanesi yazdığımın tersi köpek yüzlü insan olarak üretildi 2'si ise köpek yüzü şeklinde çıktı :)

Stable-Diffusion.png

Sitemin ürettiği resimler: (Siz girdiğiniz içeriğe göre çok farklı resimler üretebilirsiniz)

kopek-yuzlu-kisi.jpg

kopekyuzlu-insan.jpg

"Create an image of a man with a bird's beak-shaped nose" şeklindeki ifade ile üretilen resimler, gerçekten iğrenç oldu :D

gaga-burunlu-erkek.jpg

gaga-burunlu-erkek2.jpg