General Mobile Discovery Air geliyor

Son yıllarda hazırladığı modellerle adından sıklıkla söz ettiren ve ülkemizde ciddi satış rakamlarına ulaşan General Mobile, önümüzdeki günlerde yeni bir duyuruyla kapılarımız çalmaya hazırlanıyor.

ZwnnED3.jpg

General Mobile son yıllarda hazırladığı telefon modelleriyle adından oldukça söz ettiriyor. İlk olarak Discovery modeli ile dikkatleri çeken General Mobile daha sonra Discovery Elite ve Discovery 2 modellerini satışa sunmuştu.

General Mobile, özellikle ilk Discovery ile dikkat çekmiş, ardından da Discovery Elite ve Discovery 2 gibi modelleri satışa sunmuştu. Şimdi de sırada Discovery Air var!

Henüz hakkında bir bilgi bulunmayan Discovery Air, çok yakın bir zamanda resmen tanıtılacak. "Air" takısından ve "En hafifi ile tanışmaya davetlisiniz..." söyleminden yola çıkarsak bizi "fazlasıyla hafif" bir General Mobile telefonunun beklediğini söyleyebiliriz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kesinlikle haklısın. Ön kameralar hem megapiksel, hem objektif kalitesi hem de çekim açısının genişlemesi şeklinde gittikçe iyileşiyor. Artık telefon alırken gençler özçekim kamerasının kalitesini ve özelliklerini sorgulamaya başladılar.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
ben discovery mini sini aldım ama karısık ya kullanamıyorum :( telefon akıllı ama ben o kadar değilim sanırsam karısık