''GeL'' Ben Seni Ondan çoK SeviYoRum..

ruhu'm

Aktif
Bombo$ kağıt yine.. Kararlıyım bugünde kirleteceğim beyaz kağıtları.. Yazacağım i$te..! Kelimeler sustuRmayın beni..!anlatacağım O’nu heRkese.. Dağlar ta$LaR duyun uLan duyun Seviyorum ben O’nu..! –hemde çok seviyorum-
''GeL'' Ben Seni Ondan çoK SeviYoRum..
Şimdi bir gecenin daha koynundayım…Odamda sensizlik hüküm sürmekte… Hayalin ba$ kö$ede.. BiR elimde sigaradeRin deRin çekiyorum dumanı içime…Sigara dumanında biLe sen vaRsın…Heeey..! Duysana sesimi ..GülmegüLme..! Bak paRanoya oLdum sayende .. Ya da güL … Sen seveRsin övünmeyi… Anlat cümle aLeme… Kız a$kımdan deLiRdi de..! Ve devam et..

Geceleri kendisini karanlığa hapsedippaket paket sigara içiphayaLimLe konu$uyoRmu$ de… Sessiz sessiz ağLıyoRmu$ bazen abuk subuk yazılar kaRalıyoRmu$bana yazıyoRmu$! de.. AnLat anLat..!

Gece tüm kaRanLığıyLa ve sessizLiğiyLe yalnızlığa gömüyoR beni biR kez daha.. Yalvarıyorum Allah’a… Çıksın gelsin diyorum… Dizimde uyuRken saçLarını ok$ayayım… Tüm duyguLardan aRınıp en masum haLimLe öpeyim O’nu… her şeyiyLe benim oLsun.. Bende kaLsın hep..! derken…

Aklıma geliyoR en acısı…

Ben O’nun hayaLini kurarkenO ba$kalarının dizinde uyuyor belki… O kız ok$uyoRduR saçLarını… Lanet oLasıca söyLesene..! Sana bedenini tesLim etmi$ oLabiLiR ama benim kadaR seviyoR muduR Sen’i?!

Sen olsan da olmasan da hep seninle mi ya$ıyor o kız?-benim gibi-
Cevap versenekaçıRma gözLerini! Ne o dilin tutuldu?sesin kesiLdi?...
Söylesene benim gibi mi bakıyoR o kız sana..! Ama sen zaten onunsun ki.. –benim gibi bakmaz sana-

Ben sana heR baktığımda; “Gel ben seni ondan çok seviyorum..! diyorum.. Sen ba$ını önüne eğiyoRsunusuLca gidiyoRsun ..

Nereye gidiyoRsun gamzeLim… O’nun yanına mı?...
Gitme be canım..! Gel ben seni ondan çok daha fazLa seviyoRum..!"
Bu sigara da tam yerinde bitiyoR.. Tadı damağımda kalıyor zehirin… Seni de sigaraya benzetiyorum biliyor musun… Sigara gibi bitiverdin hemencik… Sana doyamadan … Sessizce kaldı küllerin yüreğimde… Sönme KumRaLımdur bitme..! diyeceklerim var…

Benim uLan beyaz kağıtLarianlatacağım işde..! Şafak sökene kadar yazacağım..! Seni sensizliğe şikayet edeceğim..!

Aaaa.!
Sabah mı oLdu ne çabuk..! Silmeliyim gözya$Larımı…Takmalıyım mutluluk maskemi… Görmesin kimse gözlerimin $i$Liğiniyüzümün kızarıkLığını…Sormayın ne olduneden ağladın?diye..

Kim ağLamı$bakın gülüyorum ben..! Hayar ağLamadım..! O’nu düşünüp paket paket sigara bitirmedim… Yazmadım O’na yazı daha… EfkÂrlı şarkı sözlerilarla sabahın olmasını beklemedim diyoruminansanıza..!

Kumralımbak sabah oLdu..!
Bugün bari gel…
Hergüne “gelir” diye umutla başlıyorum… Gelmezsin yabiliyorum ama…

Neyse rahatsız ettim yine özüR dilerim cennet saydığım…
Özür dilerim…

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Teşekkürler hoş bir yazı. Ama sonunu beğenmedim ben giden gittiği yerde kalmalı... :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben yazının alıntı olduğunu düşünmüştüm. Özgün bir yazı mı ?

ruhu'm

Aktif
yazı kesinlikle alıntıdır...
orada anlatmak istediğim son cümleleri doğru yazı olmamş dedik bnde evet dedim... kararsız olarak kullandığım cümle o an neydi bilmiyorum:( hatırlamıyorum
bende yazdığımda bazen böyl yapıyorum...
şu cümlemide açıklıım
bende yazıyorum... herşey çok uyumlu oluyor ama bir an sonunda saçmalıyorum :):):)
anlatabildim mi :S
yoksa anlatamadım mı:(

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
evet çok güzel anlatmış duygularına insan ümit ediyor gelmiyeceğini bile bile ..

çok beğendim :) paylaşım için teşekkürler ..