fotoğraf yarışması konusu

yarışma konumuz hangisi olsun?

• Toplam katılan
    13
  • Anket kapatıldı: .

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
merhabaaaa :) bildiğiniz üzere, @KıRMıZı 'lımızın düzenlemiş olduğu Kitap Konulu Fotoğraf Yarışmasında birinci olmuştum, kullandığınız tüm oylar için herkese teşekkür ederim...
ve sıra diğer yarışmanın konusunu belirlemeye geldi...
AZrDAUo.jpg

zor bir konu belirlemiş olmak istemedim; bu yüzden fikirlerimi açıyorum ve hep beraber karar verelim diyorum :) sanırım biraz kısır konular düşünmüşüm :/
aklıma gelenler şunlar:

*ESKİ: geniş yelpazeli bir konu olduğundan, son derece yaratıcı fikirler olacaktır diye düşünüyorum. 'eski' deyince aklımıza ne geliyorsa...nostalji de olabilir, eskimiş herhangi bir şey de...

*ÜŞÜMEK: kış da geldi sayılır ve üşüme hissini fotoğraflarımıza yansıtmak ilginç ve harika sonuçlar doğurabilir.

*KADINLARI ANLAMAK: dişileri anlayabilmek cidden zor olsa da fotoğraf karelerine yansıtarak bunu başarabiliriz.

*ERKEKLERİ ANLAMAK: ve yine erkekleri anlamak ta cidden zor... fakat fotoğraf karelerine yansıtarak bunu başarabiliriz. :)

işte benim düşündüklerim bunlar. sizlerin farklı fikirleri varsa, bunları birlikte değerlendirip konuyu belirleyelim.

@Sentinus 'un önerisiyle, seçimi anket olarak yapalım :) 4 gün içinde ( 25 Eylül 2014 19:41 tarihinde) anket kapanacak ve konu belirlenmiş olacaktır.

Son düzenleme: