Fotograf Düzenleyici ve Tasarim hazirlayici Pixlr

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Resim düzenleme programi Pixlr Editor'ün Tam Kılavuzu Bedava

Pixlr Editör popüler bir web tabanlı resim düzenleme uygulamasıdır. Photoshop'un basit bir çevrimiçi sürümüne benziyor. Bir web tarayıcısı içinde çalıştığı için şaşırtıcı derecede sağlamdır. Binlerce Pixlr incelemesi arasında kaybolabilirsiniz. Pixlr Editor ile çalışan Adobe Photoshop uygulamasını kullanmayı bırakabilir miyim? Kullanmaya değer mi ve ne kadar iyi? Bu gönderi size cevapları ayrıntılı olarak gösterecektir.​

Bölüm 1: Pixlr Editor Nedir?

Pixlr, Flash kullanılarak oluşturulan çevrimiçi bir fotoğraf editörüdür.

Anahtar özellikler:
  • 1. Fotoğrafları bilgisayardan, Google Drive'dan ve web sitelerinden alın.
  • 2. Farklı katmanlarda aynı anda birden fazla fotoğraf düzenleyin.
  • 3. Sihirli Değnek, Filtreler, Kement, Fırçalar, Silgi, Metinler, Filtreler, Boyama ve daha fazla araç sunuyoruz.
  • 4. Birden fazla fotoğrafı birleştirin ve fotoğraf kolajlarını çevrimiçi yapın.
  • 5. Fotoğrafları uzaklaştırın ve ayrıntıları kolayca düzenleyin.
  • 6. Renk düzeltme, cilt rötuşlama, vb. Gibi bazı gelişmiş araçlar sağlayın
Artılar
  • 1. Pixlr.com editörü, herhangi bir web tarayıcısında taşınabilir ve kullanılabilir durumdadır.
  • 2. Tamamen ücretsizdir.
  • 3. Katmanları ve maskeleri destekleyen birkaç çevrimiçi fotoğraf editöründen biridir.

Eksiler
  • 1. Dikkat dağıtıcı reklamlar açılır ve tüm ekranı doldurur

Pixlr ücretsiz fotoğraf editörü nasıl kullanılır?​

1. Adım: Web tarayıcınızdan adresine erişin ve bilgisayardan veya URL'den düzenlemek üzere fotoğrafı içe aktarın. Tarayıcınızda Flash Player yüklü olduğundan emin olun.

2. Adım: İstendiğinde, bir fotoğraf yüklemeye veya yeni bir fotoğraf oluşturmaya karar ver:

Görüntüyü Bilgisayardan Aç: Fotoğrafı sabit diskinizde değiştirmek istiyorsanız bu seçeneği seçin ve ardından yüklemek için dosya tarayıcısında Aç düğmesine basın.
Resmi URL’den Aç: Çevrimiçi bir resim düzenlemeniz gerekirse seçin ve ardından resim adresini kopyalayıp yapıştırın.

Yeni Bir Görüntü Oluştur: Yeni bir boş tuval yaratacak ve istediğiniz şeyi boyayabilir ve çizebilirsiniz.

Resmi Kitaplıktan Aç: Bir hesap kaydettiyseniz, bu seçenek kütüphaneyi açacak ve düzenlenecek resmi seçmenize izin verecektir.

pixlr-editor-web-app.jpg

3. Adım: Giriş arayüzünde, solda araç çubuğu, ekranın üstündeki şerit, sağdaki katmanlar penceresi sunulur

4. Adım: Artık, istenmeyen parçaları kaldırmak gibi, resminizi düzenlemek için araç çubuğundaki araçları kullanabilirsiniz. ekin aracı. Rengi ve diğer seçenekleri ayarlamak için Ayar üst şeritte Pozlama, Renk dengesi ve Düzeyleri alacaksınız.

5. Adım: Tüm resimler katmanlarda düzenlenir. Yeni bir katman oluşturmak için, Katman penceresindeki aşağı dönük köşeyi tıklatın. Katman penceresini bulamazsanız, Görüntüle > Katmanlar görüntülemek için

1.jpg

6. Adım: Düzenlemeden sonra fileto menü ve seçim İndirim Görüntü kaydetme iletişim kutusunu başlatmak için Format açılır menüsünde uygun bir format seçin ve düzenlenen resmi kaydetmek için ekrandaki talimatları izleyin.

SS

• 1. Çevrimiçi Pixlr editörünün sistem gereksinimi nedir?
  • Pixlr sistem gereksinimlerine sahip değildir. Yani, sadece Internet bağlantısına ve Flash Player ile bir web tarayıcısına ihtiyacınız var.
  • 2. Bir hesap açmam veya yükseltme ücreti ödemem gerekir mi?
  • Pixlr çevrimiçi editörü, reklam destekli bir servistir. Herhangi bir kuruş ödemek zorunda değilsiniz, ancak reklamları görüntülemek zorundasınız. Sizden kayıt olmanızı istemeyecektir, ancak kütüphane özelliğini kullanmak istiyorsanız bir hesabınız olmalıdır.
  • 3. Adobe Photoshop'un yerini almak için Pixlr'ı kullanabilir miyim?
  • Cevap ihtiyacınıza bağlıdır. Pixlr, Photoshop'un temiz bir sürümü gibidir.

Bölüm 2: Pixlr Editor'daki en iyi 3 alternatifleri​

Tabii ki, Pixlr fotoğraf editörü, fotoğraflarınızı düzenlemek ve rötuşlamak için tek seçenek değildir. Burada ona en iyi 3 alternatiflerini bulabilirsiniz.

En İyi 1: AnyMP4 Video Düzenleyici​

Artılar
  • 1. Fotoğrafları ve görüntüleri içinde sabit ve hızlı bir şekilde düzenleme AnyMP4 Video Düzenleyici.
  • 2. Filtreler, kırpma, metin, döndürme ve daha fazlası gibi çok çeşitli fotoğraf düzenleme araçları sunun.
  • 3. Fotoğraflarınızla ve en sevdiğiniz müzikle video slayt gösterileri yapın.
  • 4. Düzenlerken fotoğraf kalitesini otomatik koruyun.
  • 5. Tüm fotoğraf formatlarını destekleyin.

Eksiler

• 1. Pixlr Editor'a alternatif bir masaüstü programıdır ve yüklenmesi gerekir.