Forumdan Para Kazanma Dönemi: 3

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Daha önce iki dönem aktif ettiğimiz ve ilgi gören forumdan para kazanma sisteminin üçüncüsünü aktif ediyoruz. Daha önce olduğu gibi bu kampanya da 1 yıl süreyle (2022 yılı boyunca) aktif olacak.

Önceki dönemlerdeki düzenlediğimiz 1. Kampanya ve 2. Kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz. 200 CTL üzeri birikimlerin tümü sıfırlanmış olup kampanya bu yıl içindeki birikimler için geçerlidir.

Bu dönemde de 1000 CTL = 5 TL olarak devam ediyoruz ancak aktivitelerden kazanılan CTL miktarları %25 oranında arttırıldı. Forumun belli bölümlerindeki aktivitelerle kazanılacak CTL miktarları şu şekilde...
  • Konu ekleme: 20 CTL (Minimum 300 karakter - Daha önce 15 CTL idi)
  • Mesaj yazma: 4 CTL (Sadece başkalarının konularına yorum yaparak -minimum 40 karakter- kazanılır. - Daha önce 3 CTL idi)
  • Ankete katılım: 2 CTL
  • Hatalı içerik raporlama: 3 CTL
  • Takip edilme: 5 CTL
  • Günlük foruma giriş: 10 CTL
Yeni: İçeriği tamamen size ait olan ve başka yerde yayınlanmamış olan en az 300 kelimeden oluşan özgün içeriklerinize 150 CTL manuel ödeme yapılır.

Not: Yeni özellikler eklenebilir veya ekli özellikler üyelerimizin lehine olacak şekilde değiştirilebilir.

Bu ek olarak daha önce forumda kullandığımız tüm özellikler yine aktiftir. Dükkanımız her zaman olduğu gibi ucuz ürünlerle dolu olacak her şeyin zamlandığı bu dönemde dükkan ürünlerine gram zam yapmadık. :-D

Minimum ödeme talep etme limiti 10 TL'dir. Yıl içinde herhangi bir zamanda ödeme talebinde bulunulabilir. Ayrıca üyeler birbirine CTL gönderebilirler.
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
V.I.P
Bu Ayın Lideri
Biraz para kazanayim Ilk isim cerezin en sevdigim bölümünden kendime Bir hisse alacagim (cerezforumu seviyorum herkesin oldugu gibi benim de en sevdigim bir bölüm var
 

Sosyalci

Üye
Forumda özellikle bilgibank bölümü çok güzel ve özenle hazırlanmış harika bir arşiv var. Bu uygulama acaba kaliteyi düşürür mü? Yani sadece birikim yapmak içinse hedef biraz kaliteden ödün verilmek durumu yaşanabilir mi?
 

yilmaz27

Cerezforum
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
@Sosyalci Forumda özellikle bilgibank bölümü çok güzel ve özenle hazırlanmış harika bir arşiv var<<böyle düşündükten sonra neden soru işaretleri.
Herkesin yararlanabilmesi için yapılmış ne güzel işte aktif olup olmamak ziyaretçilerin elinde
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forumda özellikle bilgibank bölümü çok güzel ve özenle hazırlanmış harika bir arşiv var. Bu uygulama acaba kaliteyi düşürür mü? Yani sadece birikim yapmak içinse hedef biraz kaliteden ödün verilmek durumu yaşanabilir mi?
Bu konuda hiçbir üyemizin kaliteden ödün vereceğini düşünmüyoruz. Her ne kadar TL kazanma sistemi olsada bu durum biraz eğlence olarak görülüyor bu nedenle içerik kalitesizliği gibi bir durum asla yaşanmaz. Daha önceki iki kampanyamızda bu test edildi ve görüldü.
 
Top