Forumdaki Değişim Hakkındaki Düşünceleriniz?

Forumuzdaki değişim hakkındaki düşünceniz nedir?

• Beğendim

Oy: 6 100.0%
  • Beğenmedim

Oy: 0 0.0%
  • Benim için fark etmez çerezforum olsunda nasıl olursa olsun :)

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    6
  • Anket kapatıldı: .

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Evet biliyorsunuz yakın zamanda formumuzda değişiklik yaptık. Şimdi sizlerden eski vbulletin ve yeni CeReZFoRuM karşılaştırması yaparak anketimize katılmanızı istiyoruz. @YoRuMSuZ tarafından hazırlanan ve oldukça uğraş gerektiren yeni yüzümüz hakkındaki düşüncelerinizi alalım. Oyunuzu kullandıktan sonra düşüncelerinizide paylaşırsanız daha güzel sonuçlar alırız.
Şimdiden hepinize teşekkür ediyor eğlenceli forumlar diliyoruz.:)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
bende beğendim.. daha kullanışlı .. ilk geldiğimde bi afalladım ama gezip öğrendikçe diğer içeriğe göre birçok kolaylık var bunda.. eğlenceli de .. :) tek sıkıntım chatboxsın olmaması o da düzeltilecekler listesindeydi hatırladığım kadarıyla..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Beğendim tabikide :) Beğenmez olur muyum :) Aslında ÇerezForum olsun da nerde olursak farketmez aslında yeter ki burası hep var olsun :)
@YoRuMSuZ ile de konuşmuştuk bunu, yeni imajımız hız konusunda muhteşem :)
Yani anında yaptığın işlemden sonuç alıyorsun. Donmalar, kasılmalar yok
En önemli faktörlerden biri de hızdı şimdi hızımıza kavuştuk :) Eski sisteme göre bazı olmayan eklentilerimiz yok ama olsun onun yerine daha farklı güzel eklentiler var. Ve onlarda ÇerezForumun Çerezi diyelim :)
Eee artık hızımız da var. Bizi tutabilene Aşk olsun :)
Eline, koluna, gözlerine emeğine sağlık @YoRuMSuZ komşum :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Şahsen beğenerek ve uzun süre düşünerek karar vermiştim zaten. Bir süredir jetmoda.net adresinde denedik. Ama üyelerimiz hayır biz eskisini sevmiştik derlerse elbette döneriz :)
Şimdilik anket sonucu begenildiğini gösteriyor. Çok pratik oldu böyle cidden ben cok beğendim:). Sadece telefonda biraz görüntü değişik oda ekranla alakalıymış.