• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Folder Lock 7.2.2

esmer23

Katılımcı
Folder Lock 7.2.2 - Dosya ve Klasör Şifreleme - Folder Lock 7.2.2 - Dosya ve Klasör Şifreleme

Folder Lock programı sayesinde dosyaları, resimleri, müzikleri, metinleri, sürücüleri saniyeler içinde kilitleyip şifreleyebilirsiniz.Kilitlenen programlar sizin bilginiz haricinde silinemez,ismi değiştirilemez,kaldırılamaz,taşınamaz ve açılamazlar Folder Lock yükleme gerektirmez bu yüzden usb drivelarda hafıza kartlarında taşınabilir. Folder Lock sizin izniniz olmadan dosyaların silinmesine izin vermez işletim sistemini değitirdiğinizde bile dosyalarınızı saklı tutar.

Sürüm: v7.2.2...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...
 
Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programı aktifleştirdiğinizde size özel Locker isimli ve sadece sizin görebileceğiniz bir klasör oluşturuyor. Siz ise başkalarından saklamak istediğiniz her türlü doya(lar)ı, türü ne olursa olsun bu klasörün içine sürükleyip veya kopyalayıp atıyorsunuz.

Locker adı klasör sadece programın ilk kurulumunda girdiğiniz şifreyi programa girdiğinizde görülebilir oluyor. Aman şifrenizi unutmayın. Dosyalarınızı yani Locker adlı klasörü ve içeriğini birdaha görebileceğinizi sanmıyorum :)

Bu arada programın aktif oluşu da animasyonlu. Doğru şifreyi girdiğinizde resimde görülen anahtar hareketlenip gizli klasörünüzü aktif ediyor. Program çıkışında klasör tekrar şifrelensinmi diye sorduğunda evet diyorsunuz hepsi bu.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Düzenli olarak kullandığım bir programdır Folder Lock. Güvenliğiniz için, başka gözlerden dosyalarınızı saklamak için harika bir klasör şifreleme programıdır.
 

Top