Fatih Terim Milli Takımdan Gitmeli mi?

Fatih Terim Kalmalı Mı Gitmeli Mi?

• Toplam katılan
    5

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Gitmeli iyice artiz olmuş. Bu akşamki davranışları da bi garipti. Hele kioyunda hiç değişiklik yapmaması ya Emre adım atamıyo ölüyo hala değiştirmiyo ne yapmaya çalışıyo bu adam anlamadım gitti. Ama çok şımrattık çoook.

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Ona katılıyorum bence bizim fatih terim bunadı 3 oyuncu değiştim sandı herhalde :P Veya kör sahadaki 11 i muhteşem gördü. Aklıma başka seçenek gelmiyor.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Kararsızım.Çünkü futbolcular seviyor.Terim oyuncuları çok iyi motive ediyor.Dünkü maçada çok iyi başladık.Ama sonu gelmedi.Yanlış bir kararla verilen serbest vuruştan yenen golle herşey altüst oldu.Bunun yanında Yorumsuzun dediği gibi iyice şımardı.

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
İlk yarının bir kopma anı vardı ki terimin tribüne gönderilmesine denk geldi tesadüfen :) Teknik direktör oyuncuyu motive eder ama dikkatini o an çektiyse Arda yanına gidip sakinleştirdi :) Çok amatörce bir hata ve hiçbir bahane bulunmadan alınması gereken bir ma. Ama Terimle yine bir hüsran ve bu saatten sonra dünya kupasına gidiş hayal...
Ben motive ettiğine inanmıyorum jeriko açıkcası. Bu adamın maaşı ne kadardı 250 milyar falandı en son zamn gelmediyse :) O paranın hakkını vermeliydi...

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Valla Burak adamda acayip bir özgüven var Milli Takım Terime emanetken içime garip bir güven geliyor.Tabi hüsrana uğradık orası orası ayrı bir dert ama takımın başına gececek daha iyi birini gösterde ha tamam bu işi Terimden daha iyi yapar diyebileyim.