• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Evden duman kokusu nasıl çıkar?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Evden duman kokusu nasıl çıkar?

Saç kurutması gibi bazı eşyalar belli bir zaman sonra kısa devre yapabilir. Bu nedenden ötürü ısınmaya ve kötü koku çıkarmaya başlamaktadır. Kötü koku probleminin yanı sıra alet duman çıkartmaya başlar. Peki, evden kötü koku ve duman kokusunu ne gidermektedir? En etkili yöntem nelerdir? İşte, haberin ayrıntıları...
Evde kullanılan gündelik kişisel eşyalar, uzun ömürlü olsa da içine kaçan kir, toz veya çok fazla kullanımından dolayı kısa devre yapabilir. Bazı durumlarda kullanılan prizin de aletin bozulmasına neden olduğu bilinmektedir. Bu nedenle elektrikli aletleri kullanmaya başlamadan önce kullanımı hakkında elektrikçiye danışılması ve kullanım şartlarının en uygun nasıl olacağı öğrenilmesi doğru bir hareket olacaktır. Kötü koku ve duman çıkaran saç kurutma makinesi gibi aletler kullanılmaya devam edilmemelidir. Aksi halde zehirlenme veya yangın gibi kazalara neden olabilir. Peki, evden kötü koku veya duman kokusu nasıl çıkarılır? İşte, yapılması gereken en etkili yöntemler...
Evinizden duman kokusunu gidermek için en etkili yöntemler
Evinizden duman kokusunu gidermek için en etkili yöntemler
iEVDEN DUMAN KOKUSU NASIL ÇIKAR[?
-
Duman kokusu çabuk yayılan bir madde olduğu için evin her alanına rahatlıkla dağılabilir.
- İlk yapmanız gereken hareket camların hepsini sonuna kadar açık hale getirmek ve temiz havanın içeri akışını sağlamaktır.
Duman kokusunu gidermek için en etkili yöntemler
Duman kokusunu gidermek için en etkili yöntemler
- Koku parfüm gibi ürünleri sıkmaktan kaçınınız. Bu maddeler kimyasal içerikli (yanıcı madde ) olduğu için sağlığınız açısından iyi bir tercih olmayacaktır.
- Boş bir sprey şişesine salt su doldurunuz. Ve evin her alanına sıkmaya başlayınız. Su evin hararetini alacaktır.
Duman kokusunu gidermek için en etkili yöntemler
Duman kokusunu gidermek için en etkili yöntemler
- Evin her alanında bir mum yakınız. Mumun dumanı ve kötü kokuyu çekme özelliği vardır. Mum sayesinde süre gelen olumlu etkileri fark edeceksiniz.
- Evinizde havalandırma benzeri eşyalar varsa, merkezi konuma sabitleyerek kullanmayı ihmal etmeyiniz. Mutfağın davlumbazını çalıştırarak evin havasındaki değişime katkı sağlayabilirsiniz.
 
Top