Etek Altı Resimleri - Başka Yerde Yok !

sherry

V.I.P
V.I.P
Estelya adminin forum için yaptığı çalışmaların dengini başka bir forumda bulmak mümkün değil. Bu kadar emeğe karşılık şaka mahiyetinde yazmış bile olsan admin ile ilgili yorumların hoş değil diye düşünüyorum. Birçok kişi tarafından yanlış anlaşılabilir. Lütfen daha dikkatli yorumlar yapalım.

EsteLya

Aktif
Estelya adminin forum için yaptığı çalışmaların dengini başka bir forumda bulmak mümkün değil. Bu kadar emeğe karşılık şaka mahiyetinde yazmış bile olsan admin ile ilgili yorumların hoş değil diye düşünüyorum. Birçok kişi tarafından yanlış anlaşılabilir. Lütfen daha dikkatli yorumlar yapalım.

Durmaz durmaz Sherry baksene kac haftadir isimlerin yazilmasini bekliyorum ama TIK yok
Hem sözünde dursaydi yeni Cerezoyun eklerdi ama nerdeee
(bu sayfada'da oyundan bahsediyorum ya helal olsun bana )

Ben bu yazdiklarimda hos olmayan hiç bisey görmüyorum.
Özellikle yazdiklarimin arkasina gülümseme isaretlerimi ekledimki kimse yanlis anlamasin... neyse fazla uzatmayim yoksa ban sirasi bana gelir.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bazen yanlış anlamalar olabilir biraz geniş olalım lütfen arkadaşlar. Ancak hakikaten teessüf ediyorum Estelya, haketmediği halde yasaklanan bir kişi var mı forumda sence ?

Hepimiz her zaman yanlış anlayabiliriz bazı şeyleri. Önemli olan bunu uygun dille belirtmek. iyi eğlenceler diliyorum herkese.

EsteLya

Aktif
Ben gayet genisim saka yapma ve anlama yönünde ama ... neyse.
Sizin yazdiklarimi yanlis anlamayacaginizi bildigim için böyle yazmisdim bundan sonra daha dikkat ederim desem yalan olur :P dikkatli olmayi beceremem ;)
Ban'a gelince Yorumsuzum ;)

(Yok sanirim) :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Gösterim sayısı 202 olmuş. Tabii girip yorum yazanlar zaten belli. Girdiği halde yorum yapmadan çıkanların isimleri çok yakında duyurular bölümünde olacak :) Siz siz olun bu bölüme girmişseniz birkaç kelime karalayın :P

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Gösterim sayısı 202 olmuş. Tabii girip yorum yazanlar zaten belli. Girdiği halde yorum yapmadan çıkanların isimleri çok yakında duyurular bölümünde olacak :) Siz siz olun bu bölüme girmişseniz birkaç kelime karalayın :P

Korktuğum için bişeyler yazmaya karar verdim e komik olmuş yani ne diyelim mecburiyetten :)