Eski sevgiliye kapak sözler

Enda

Neylersin!!!
V.I.P

Eski sevgili

Birazdan okuyacağınız sözleri sevgiliniz veya eski sevgiliniz için kullanabilirsiniz.

Kime beni mutlu ediyorsun dedim ise mutsuzluğuma ışık tutan o oldu.

Kıyamam dediklerimiz bizi ince ince kıyıp pembeleşinceye kadar kısık ateşte kavurdular.

Kendine ulaşılmaz görünümü verenler yere düşen parayı almak için neden alçalıyorlar?

Canımı yaktın diye gülümsüyorsun ya bekle ağlarken karşında kahkaha atmak için en güzel gülüşümü arıyorum.

Ey sevgili nedir yüzündeki acı yoksa kırılan hayallerim mi battı eline?

Güzelliğin göz ile seveni memnun kılar da, ruhuna aşık olmayan isteyene ne sunacaksın bebeğim?

Moralim çok bozuk; şu seni seviyorumlu fıkranı anlat da gülelim birazcık.

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Benim bütünlemem yok sevgilim. Bir kere kaldın mı benden bir daha geçemezsin.

Sevgimin kıymetini bilmeyeni yokluğumla terbiye ederim.

Sevgilisinin parası yok diye “tokum” diyen de vardır, “yokum” diyen de.

Bu saatten sonra ben başkası için yazarım, sen kendin için okursun!

Annesinin uyutup büyütemediğini ben mi adam edeceğim?

Sana değer verip aşkı bulacağıma x’e değer veririm y’yi bulurum daha iyi.

Çok fazla konuşmaya gerek yok aslında. Sen, benden daha kötülerine layıksın..

“Zaman kaybıydın” demiştin bana. Ben zaman kaybıysam, sen de değer kaybısın. Verdiğim değerlere acıyorum, kendime değer verseydim eğer çok başka biri olurdum.

Yemin ederim senden başkasını sevmem demişti. Sıradaki yemin tükürüp de yalayanlara gelsin.

Ne der insanlar? Dünyaya gelsem bir daha, yine seni bulur yine seni severim. Ben gelsem bir daha dünyaya, bırak seni bulmayı yakınından bile geçmem!

Beş paralık yüreklerde yaşatmadık biz sevgiyi. Paha biçilemez kılıflarda sakladık en değerlilerimizi… Sen bunu ister anla, istersen anlama. Kapıyı suratına çarpacak bir kansız çıkacak karşına.

Sevgimi anlayamadın mı gözlerimdeki yaştan, atalarımız doğru demiş eşek ne anlar hoş laftan.