Eset Nod32 Antivirüs İndir

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
NOD32 Anti-virüs sistemi bilgisayarınızı tehdit eden saldırılara karşı korur. Bu sürüm Microsoft Windows NT / 2000 / 2003 / Xp gibi platformlarda çalışmaktadır. Datanız virüs, trojan, worm ve diğer kötü niyetli saldırıların zararlarından korunur. Yazılıma geliştirilmiş tarama metotları eklenerek gelecekte olabilecek saldırılardan ve yeni virüslerden de koruma sağlanmmıştır. Dördüncü nesil NOD32 Anti-virüs sistemi önceden görülmemiş tarama kaydı, en hızlı tarama oranı ve sistem kaynaklarını en az kullanan bütünleşmiş bir yazılım ortamı sağlar.

Özellikleri:
- Kullanımı kolay GUI ve buna ek olarak alternatif komut satırı ile çalıştırma sağlar.
- Windows Explorer'in içerik menüsüne kendini ekleyerek taranan hedefin yalnızca bir tıkla çabuk seçimini sağlar.
- işletim sistemi hafızasını tarar ve kendi bütünlüğünü kontrol eder.
- Virüs bulaşmış objeler silinir, yok edilir ve karantinaya atılır.
- Üzerine yazılımı kilitlenmiş dosyalara süzülen zararlı objeleri yok eder.
(örneğin, yüklenmiş DLL dosyaları)
- Çalışmakta olan virüs, worm ve trojanları yok eder.
- Outlook ve Outlook Express e-mail veritabanlarını tarar.
- Çeşitli kullanıcı profilleri kullanarak planlanıp çalıştırılabilir.
- Detaylı, interaktif çevrimiçi yardım içerir.

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
KlCoQZk.jpg

Antivirüs yazılımı denince akla "NOD32" gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.

Windows XP işletim sistemi için idealdir, ayrıca eski Windows sistemler, MS-DOS, dosya sunucuları, e-posta sunucuları ve daha fazlasını da destekler.

Sürüm : 6.0.316.0

(32-bit) İndir

(64-bit) İndir​

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.