Erkeklerin Tuhaf Alışkanlıkları

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Aşk hayatlarından konuşmaktan nefret ederler

Sendromun tanımı

Bir kafede tek başınıza oturmuş arkadaşınızı beklerken istemeden de olsa yan masadaki iki genç adamın sohbetine kulak misafiri oldunuz. Spordan, işten, Formula1’den, müzikten konuşuyorlar. Ta ki biri diğerine şu soruyu sorana kadar: “Mine ile ilişkin nasıl gidiyor?” Konuyu değiştirmeden önce “eeebbbbeeeuuuuiştee” şeklinde bir yanıt duyulur homurdanmayla karışık. Birden şöyle düşünürsünüz. Eğer aynı soruyu bir kız arkadaşınız size sorsaydı bir hafta konu sıkıntısı çekmeden sohbet edebilecek malzemeye sahip olurdunuz

Her konuda bir fikir...

Erkekler için özel yaşam küresi duygulardan oluşur, davranışlardan değil. Birçoğu duygusallığını gizlemek için, kalp yerine kalçalardan bahsetmeyi tercih eder. Sebepse mahcubiyet ve utangaçlıktır. Bir erkek için aşk yüzünden mutsuz olduğunu söylemek kabul edilemez bir yenilgidir.

Sonuç

Klozetin tahtasını indirmeyi unuturlar

Sendromun tanımı

Kim bilir kaç kez söylediniz: “Acaba tuvaletten çıktıktan sonra klozetin tahtasını indirir misin?” Yüz, bin, belki de yüz bin defa... Buna rağmen kaç kez o tuvaletten çıktıktan sonra tahtayı inidirilmiş buldunuz? Bir, iki belki de en fazla on defa...

Her konuda bir fikir...

Öyleymiş gibi durmasa da olay ciddi. Eğer erkekler, tuvaletin tahtasını indirmek gibi basit bir uyarıyı ya da çoraplarını etrafa atmamaları gerektiğini unutuyorlarsa, bunu altında kasıt var demektir. Bile bile yapıyorlar! Bu öğütleri hiçe saymalarının sebebi, bizden daha güçlü olduklarını göstermek istemeleri. çok iyi biliyorlar ki, ne olursa olsun bizler arkalarını toplayan kişileriz.

Sonuç

Yeni tanıdıkları bütün erkekler kötüdür


Sendromun tanımı

“Aslı’nın bize tanıştırdığı yanındaki tip de kimin nesi canım? Züppe birine benziyor. Hiç gözüm tutmadı.” Ortaya yeni bir erkek çıktığında kocanızın tepkisi yüzde doksan böyle olacaktır. Gruba yeni giren erkeği aptal ve sevimsiz bulacaktır. Yirmi gün sonra, onu daha iyi tanıyınca bu fikri değişecektir.

Her konuda fikir...

Bu durumu psikolojiye şöyle açıklamak mümkün: Eğer kadınlar yeni birinin gelmesinden dolayı mutluysa ve keyiflenmişse, bunun karşılığı olarak erkekler, klandaki her yabancıyı potansiyel düşman olarak algılar. Sürüye yeni katılanı kabul etmeden önce ciddi bir rakip olmadığından emin olmaları gerekir.

Sonuç

Temizlikten ve süsten nefret ederler

Sendromun tanımı

“Hayatım bu akşam banyo yapmayacağım, dün duş almıştım.” “çoraplarımı neden değiştireyim ki, Pazar gününden beri temizler. “Hayır bu takımını atmamı isteyemezsin, yirmi yıllık olması eski olduğu anlamına gelmez.” Bu sendrom her on erkekten sekizi için geçerli. Geri kalan ikisi de zaten kravatsız uyuyamayan arızalı tipler.

Her konuda...


Erkekler için temizlik ve şıklık kadınlığın en önemli iki göstergesi. Onlara göre yabancı bir evren ve bir okadar da düşmanca. Süslü olmak onlar için “kız gibi” olmakla eşdeğer. Aptalca bulurlar. Ayrıca erkeklerin kokuya karşı hassasiyeti, kadınlarıki kadar gelişmiş değildir. Bu yüzden bazen ne kadar rahatsız edici koktuklarının farkına bile varmazlar. Gömlek ve çamaşır değiştirmek onlar için gereksiz ve yorucudur.

Sonuç

İşin şıklık ve süs bölümünde ısrar etmenize gerek yok. Öyle olmasa da olur. Ama temizlik üzerine gidilmesi gereken bir konu. Bir erkek her gün banyo yapıp üstünü değiştirmeli. Size üç kademeli bir saldırı planı önerisi: 1) Her akşam onu koklayın. 2) Eğer burnunuza rahatsız edici bir koku gelirseyüzünüzü buruşturup onu derhal duşa itin. 3) Karşı koyarsa da nefesinizi tutup, banyoya girmeyi kabul edene kadar bırakmayın.

Bugün Bile Bilimin Açıklayamadıkları
Neden erkekler?

* Doğru zamanda “seni seviyorum” diyemezler;
* Bizi hep çok harcayan ve geç kalan olarak görürler;
* Annelerimizle tartışırlar;
* Sadakatsiz ve yalancıdırlar.
* Parfüm sürerken kendilerini tokatlarlar;
* Direksiyonda olduğumuz zaman memnuniyetsizliklerini belirtmek için tuhaf sesler çıkarırlar;
* Erotizmin şartiyer demek olduğu inancını çoktan aştıklarını söylerler ama bu doğru değildir;
* Kesinlikle vazgeçilmezler...
 
Top