Erkeklerde Sakal Biyik

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Kimisi kirli sakaldan hoşlanıyor, karizma oluyormuş :v

kimisi de erkek arkadaşında bıyığı seviyor, kadir abi gibi taşfırın erkek imajı verdiği için :v

çeşit çeşit :v

keçi sakal,top sakal,hoca sakalı vs :hey

kaytan bıyık , pala bıyık , hitler bıyığı vs ... :him

siz eşinizde ya da sevdiğinizde sakal ve bıyık konusunda nasıl bir görünüm istiyorsunuz :v

ve sizi dinliyolar mı :D

ha bi de saçı katalım konuya, eksik olmasın :hey

uzun saçlı erkekler nasıl sizce ::hey

konuşun bakim kızlar

esiniz sevgiliniz yada erkek arkadasiniz nasil olsun :)

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Erkekte bıyık sakal kadını felaket rahatsız eden tahriş eden bir durumdur.Ben tercih etmiyorum eşimde saolsun bua saygı duyuyor.Ama uzun saç tamamen eşimin tercihi bende ona saygı duyuyorum.Her halini seviyorum bana saçın bir zararı yok.Ama sakal çok can yakıyor ;)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
kirli sakal en idealidir:D
sakalsız,erkekler ilgi çekici değil bence de:D

edit:sakal batıyor diye şikayet olunca erkekler bu isteğe saygı duyarlar:D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:)) kesmiyorsa sakali uyku ilaci verin sonra siz kesersiniz :))))) sakal biyik derdine son verir :))) sabah neler olur bile miyom :))

peki size aynısını yapalım bakalım uyku ilacı verip saçlarınızı jiletle kazıyalım ne dersiniz? erkek sakalı bıyığı ile kadın ise saçı ile ayırt edilir allahu teala bunu böyle uygun görmüş zira siz kadınları sakallı bıyıklı ve biz erkekleri ise uzun saçlı yaratabilirdi değilmi takdiri ilahinin önüne bu şekilde dayatma ile yani sizin düşündüğünüz gibi uyutup yapma ile geçemezsiniz saygılarımla yinede düşüncenize saygı duyuyorum iyi geceler

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Saç sakal bıyık... Valla kendi bilir. insan aynaya bakıp kendini nasıl mutlu hissediyorsa onu yapsin sahsen benim için hiç problem değil ama hangisi erkeğe yakisiyor diyorsanız kirli sakal çok hoş duruyor. Uzun saç herkese gitmiyor sanki mesela rahmetli barış akarsuda müthiş duruyordu uzun saç.