• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Erkekler bir kadında ilk nereye bakar?

İki nokta

Üstat
Evet zaten ilk konuştuğunda gözlere bakarsın bir kişinin..

Bu soru nereden baktığınla alakalı arkadan bakarsan arkayı görürsün yandan bakarsan kalçayı..

Jandi_46

yağmur misalii
kadınlar gözlere
gülüğşe
düşünçeye
hitap şekline
ilgi göstermesine
sadık olmasına
güvenileçek liman olmasına
insan olmasına
adam gibi adam olmasına benim fikrim bu

kadınlar gözlere
gülüğşe
düşünçeye
hitap şekline
ilgi göstermesine
sadık olmasına
güvenileçek liman olmasına
insan olmasına
adam gibi adam olmasına benim fikrim bu
ilk baştan yıllarca iyi hatta çok iyi giden ilişkiler bile zamanla değerini yitiriyor... peki o zaman nereye gidiyor bu düşünceler... kayıyormu zamanla gözler... değişiyor mu düşünceler...kısacası güvendiğiniz limana ne oluyor da liman sular altında kalıyor...

Jandi_46

yağmur misalii
eğer yürekten sevmişse bir inasan sevgiyi,saygıyı ellinde tutar ve zaman geçtikçe sevgin eksilmez daha çok yeni kalır ve hatayı karşındakinde değil kendinde ararsa insan biraz daha iyi ollur

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
şahsen, bir erkeğin yüzüne ve saçlarına dikkat ederim.
İlgimi çekmezse de bakışlarımı ona yöneltmem zaten.
Ve;sözüm meclisten dışarı, erkeklerin de saçlara veya yüze bakmak gibi daha masum ve beyefendivari bakışlarda bulunup
gözlerine birazcık hakim olmaları, bedenimizi teşhirde biz kadınları utandırmamaları,
bakışlarının yöneltileriyle, bize suçluymuşuz gibi hissettirmemeleri, tarafımdan rica olunur.

hayatta herşey insan için... bu dünyanın sınav dünyası olduğunu ve bizim bu sınavdan geçerli notu alıp alamayacağımızı bizim insanlarla olan ilişkilerimiz belirler... bu ilişkilerde cinsiyet fark etmiyor... yani sen kadınsın ben erkeğimin hiç bir anlamı yok aslında... insandır asıl olan... o yüzden kadın bunu ister, erkek şunu ister... hep birşeyler istiyoruz birbirimizden... peki istemek yerine niye kabul etmiyoruz karşımızdakini olduğu gibi...

Aries

Katılımcı
erkek de değişebilir aslında niyete bağlı ama seviyorsan ilk değil hep gözlerinin içine bakarsın . her bakışta mutlu oluyorsun çünkü ve her bakışta kendini görürsün onun gözlerinde güzel bir duygu