En Sİnİr Oyun

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

esmer23

Katılımcı
Sinirlenmek isterseniz bu flash oyunu oynayabilirsiniz.Çünkü çok gıcık bir oyun çöz çözebilirsen.Odada saklanmış eşyalar var onları bulacak gerekli yerlere yerleştireceksiniz.Sinirlenip oyunu bırakmanız muhtemeldir. Şimdiden kolay gelsin.

1 SAATTİR ÇÖZEMEDİM SİNİR OLDUM YAW :@

ahbeabi

Uzman
Dediğinden daha çok sinir bi oyunmuş.:@

elimizde kaldı bütün malzemeler.:v

Sadece anahtarlarla çekmeceleri açıp içindekileri aldık, birde kabloyu cd çalara takabildik gerisini bulamadım.

kapıyı açabilirseniz haber verirsiniz.:D:D:D

EsteLya

Aktif
12 esya buldum , kasayida buldum ama sifresini cozemedim bence toplam 14 esya var ama inat degilmi hepsini bulmaya calisacam :)

ahbeabi

Uzman
Toplam 12 Adet Malzeme Buldum.Bulduğum Malzemeler İçindeki Kırmızı kutunun iki boşluğuna yüzükleri,o uzun boşluğunada beyaz uzun cismi taktım kutu açıldı,pili yerleştirdim sinema görüntüsü gibi birisi çıkıp dans etti başka bir şeyde olmadı.Şimdilik bu kadar ilerledikçe yazarım.
Dediğim Şekilde Deneyin Görürsünüz:D
Ha bide unutmadan başka bir şey bilen varsa söylesin :v
Kurtarsın bu eziyetten nolur.:D:D

EsteLya

Aktif
Dans eden adam dansin sonuna dogru elleriyle isaret ediyor ve orda bi yesil yildiz parliyor orayi sinema bittikten sonra 3 kes tiklayin duvarda bi gizli kasa cikiyor sifresini halen bulamadim, ama bence iki ipucu daha olmali biri kasanin icinde o kesin ama digerini aramaya devam :P

ahbeabi

Uzman
Valla En Sonunda Başardım.
Şifreyi Bulmak Baya Zor Oldu Ama Buldum Bi Yerden.
Kasada Şifreyi Yazdıktan Sonra Bi Tornavida Çıkıyor Tornavida ile Kapının kolunu kırıp özgürlüğünüze kavuşuyorsunuz.
Herkese Kucak Dolusu selamlar.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.