En sevdiğim sözler, Demi Lovato sözleri

Aşk

-A'şk-
Özel üye
Demi Lovato : Çok korkmuş ve yalnız hissediyordum.Siz olmasaydınız bu böyle devam edip kötüye gidebilirdi.Sizleri seviyorum.

Demi Lovato:İnan bana bir erkek için canını acıtmaya değmez.

Demi Lovato:İnsanlar sana isimler takabilir.Şişko,aptal gibi şeyler,bunlar canını acıtmamalı.Çoğu insan kelimelerin canını yakmadığını düşünür.

Güçlü kalmaya ihtiyacın var. Ben bunu yapabileceğine inanıyorum. -Demi Lovato

Demi Lovato:Mükemmel değilim ve olmak zorunda da değilim.Hiçbiriniz mükemmel olmak zorunda değilsinizdir.İnsanlar konuşur,onları boşverin.

Demi Lovato : Hayatı iyileştirmek ve daima iyisini istemek senin elinde ama çalışmadan başarmak zordur.Herkesin çalışmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.Çünkü çalışmak sizi kendiniz yapar.

Demi Lovato : Gülümsemekten asla vazgeçme,gülümseni seni ağlatmaya çalışanların yüzüne vur.

Hayranlarım beni farklı kılıyor. Bana yalnız olmadığımı hatırlatıyorlar. Onlar kalbimde her zaman özel bir yere sahip olacaklar. Onları seviyorum. -Demi Lovato

Demi Lovato;"Lovatic'lerim benim üzüldüğümü görünce çok üzülüyorlarmış.Ben sırf onlar için mutluyum."♥

Mutluluk 3 şeyden oluşur; birini sevmek, iş ve temiz inanç- Demi Lovato

Demi Lovato Ölürken diyeceğim son 3 kelime ''Ben gidiyorum,sersemler.'' olurdu. ♥

Demi Lovato:''Hayranlarım aslında hayran değil.Onlar benim arkadaşlarım,ailem''.♥

Demi Lovato;"Ben çok umutlanırım, çünkü bir elveda bütün merhabaları bitirmez.

Demi Lovato: "Bazen,sonunda kimseye güvenemeyeceğinizi bildiğiniz için arkadaş edinmekten bile korkarsınız."

Demi Lovato : ''Zamanı geri alamazsın veya durduramazsın. Bu yüzden hayatını yaşa !''

Demi Lovato: "Gülümsemen dünyayı değiştirsin, dünya gülümsemeni değil."

Demi LOVATO: Herkese benzetildim.Ama hep Demi olmayı seçtim

Demi Lovato: ''Ben mükemmel olmayabilirim ama hayranlarım mükemmel. Hepsi benim için çok özel.''

Demi Lovato: ''Beni her zaman göremezsin ama biliyorsun ki ben her zaman ordayım.'

Demi Lovato: "Ben kırılmadım.Bir sürü şey yaşadım, ama bugün hala buradayım.Ve kırılmadım."

Bazen hayat beklendiği kadar kolay değildir...♥♥
-Demi LOVATO

Demi Lovato:''Dostlarınız, daima sizinle birliktedir. Onları kaybetmeyi göze almayın.''

"Hayatta ki en korkunç anlardan biri, seni kurtarabilecek tek kişinin, sadece sen olduğunu farkettiğin zamandır."-Demi Lovato

Stay strong daki T harfinin hac isareti seklinde yazilmasini sevmiyorum cunku tum dinlere hitap etmek istiyorum...
-Demi Lovato

Herkesin sonu bir tabutsa hayatta hiç bir şeye gereğinden fazla önem vermeyeceksin.

Herkes sahip olmadığı şeyleri ister. Ama sadece bazıları onların peşinden gider." - Demi Lovato.

Demi Lovato:"Kendiniz ile barışık olun. Sizinle dalga geçen insanlar ömür boyu yanınızda olmayacak ama siz o yüzü ömür boyu taşıyacaksınız."

Demi Lovato: "İnsanların ağlama nedeni değil, gülümseme nedeni olun."

Demi Lovato: ''Kimse mükemmel değildir. Bende kimseyim ve mükemmel değilim.''

Demi : "Mutluluk bir seçimdir.

Demi Lovato:'Herkesi boşver,önemli olan sensin,kendin ol.'

Demi : "Hepimiz birer insanız,eğer bizi çok zor bir şey yapmaya zorlarsanız,kırılırız."

Demi Lovato: Bazen yoldayken korkarsınız, içimde öyle bir korku vardı çünkü önceki yolumda eve değil rehabilitasyon merkezine gitmiştim.

Demi Lovato: Sabah erken uyan. Çünkü dünyanın senin ışığına ihtiyacı var!

Demi Lovato : İnsanları zayıf olduğu için affetmedim.Onları affettim çünkü insanların hata yapabileceklerini bilecek kadar güçlüyüm.

Demi Lovato : Hayattaki en önemli şeyin mutluluk olduğunu farkettim.Hissettiğiniz hiçbir şeyden utanmayın.İstediğiniz şeyi hissetmeli ve sizi mutlu eden şeyi yapmalısınız.Bu benim hayatımın şifresi.

Demi Lovato : İnsanlara yaşadıklarını anlattığında bir çoğu seni tanımadığı için yargılayacaktır.

Demi Lovato: Beni yargılama.Adımı biliyorsun ,geçmişimi değil.

Demi Lovato : Sadakat her şeydir. Ben yanımda duran arkadaşlarıma minnettarım.

Demi Lovato : İnsanlar sesin arkandan durmadan konuşurlar , önemli olan onları umursamamandır.Üzüldüğünü belli ettiğin zamanlarda insanlar üstüne gelmeye çalışır.

Demi Lovato : Gülümsemek için bir yüzün var.

-Sadakat her şeydir.Ben yanımda duran arkadaşlarıma minnettarım.

-Bu ironik çünkü tüm hayatımı bu (barbie bebek) gibi olmak için harcadım,ama ben Barbie değilim.

-Her şeye rağmen gülebilmek...En önemlisi bu sanırım.

-Bizi ezenlerin şu anda yaptığı şey evlerinde ki televizyonlardan bizi izlemeleri.

-Dış görünüşüm değişmiş olabilir ama içim hala aynı.

-Hissettiğim acıyı uyuşturmaya çalışıyordum ve umursadığım tek şey buydu.

-Kendi hikayemi dünya ile paylaştım çünkü hayranlarıma ve insanlara yol göstermek istedim.

-Kusurların seni güzel ve gerçekte olduğun kişi yapar.Bu yüzden kendin ol ve buna devam et.

-Herkes güçlü olamaz.Ama herkes bileklerini kesebilir.

-Karşındaki her kim olursa olsun kendin ol.

-Kelimeler incitebilir.Beni incittiler.Bana söylenenleri hala unutmadım.

-Hayatınızda kötü anılarınız olduğunda bunları dinleyecek yakın dostlarınız varsa onları asla kaybetmeyin.

-Hayatımı ve kendimi buldum.Şuan hayal ettiğim hayatı yaşıyorum.En büyük destekçilerim Lovatcilerim,onlara minnettarım.

-Biri için zamanınızı harcıyorsanız o kişi gerçekten çok değerli olmalı.Tıpkı sizin gibi.

-İnsanları zayıf olduğu için affetmedim.Onları affettim çünkü insanların hata yapabileceklerini bilecek kadar güçlüyüm.

-Hayatımda kendimi yeterince iyi ve değerli hissettiğim bir zaman hiç olmamıştı.

-Bazen,korkak olmak cesur olmaktan daha çok güç gösterir.

-

♥♥