• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

"En Güzel Ekran Resmi Yarışması " Duyuru

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yarismanin formatina uygun oldugunu dusunmuyorum. Format, kendi cektigimiz fotograflar dahilinde. Yarisma kurallarinda acikca belirtilmis. Yonetici arkadaslar bi el atsin bu konuya.
Ya o şekilde de olabilir bu şekilde de. Masaüstü yarışması olduğuna göre ekran görüntüsü alınıp gönderilir ve yarışma başlatılır. Hatta ben konuyu görür görmez katılmıştık ekran resmimi alıp.

Başka bir yarışma da kendi çekimlerimiz olur biter. Çok önceleri de ekran görüntüsü yarışması yapmıştık birkaç kez.

Sende cep telefonu ekranınla katıl ekran deyince herkesin aklına nedense bilgisayar gelmiş :)
Ben cep telefonu ifadesini görmedim bile. Direkt ekran görüntüsü aldım laptoptan. :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ya o şekilde de olabilir bu şekilde de. Masaüstü yarışması olduğuna göre ekran görüntüsü alınıp gönderilir ve yarışma başlatılır. Hatta ben konuyu görür görmez katılmıştık ekran resmimi alıp.

Başka bir yarışma da kendi çekimlerimiz olur biter. Çok önceleri de ekran görüntüsü yarışması yapmıştık birkaç kez.

Ben cep telefonu ifadesini görmedim bile. Direkt ekran görüntüsü aldım laptoptan. :)
Evet bende sonradan ekledim zaten merakettim masaüstü resmim siyah deyince
Sonuçta ekran resmi her ikisi de bir şey fark eder mi?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Eee @YoRuMSuZ yarışmayı duyuralara ekleme zamanı gelmedi mi sence de :)
Bence geldi de geçiyor şu an için uç kişi oldu yok mu arttıran:uykulugozler
Herkes bilgisayar ekranını yollamış telefon ekran görüntüsünü yollayacak bir babayiğit çıkmadı hala:olur:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hemen halledelim. :D

Tek yapmanız gereken telefon veya masaüstü ekranınızdaki resminizi bana göndermek
Buraya özellikle dikkat çekmek istedim. Unutmayalım kullandığınız kendinize ait cep telefonu veya bilgisayar vs ekran görüntüsü olacak. İnternette beğendiğiniz bir ekran görüntüsü değil. :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Altı kişi olduk çarşambaya kadar bekleyip konuyu acacam :)
Yarışmaya katılmak için son iki gün:duy:
Duyduk duymadık demeyin ,duyanlar duymayanlara söylesin:olur: