Dükkan - Yakında Market Olacak :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Eveeeeett herkes, tamam CTL kazanıyoruz da ne olacak bu CTL'ler dediğine ve harcamayı seven bir toplum olduğumuza göre bize düşen de biriktirilen CTL 'leri harcama zemini oluşturmaktı. :)

Şu an Dükkanımız açık ama maalesef henüz içine ürün koyamadık. Dolayısıyla sadece içine girip şöyle bir bakabilirsiniz. Hafta sonu test birkaç ürünü raflara koyabiliriz. Dükkanımız ürün bakımından zenginleştiğinde adı MARKET olarak değişecek. ÇerezMARKET olabilir.

Önemli Not: Yakın zamanda PayPal olanlar için CTL satın alma opsiyonu gelecek. Ancak karşılığında, (satın aldığnız CTL 'ler için geçerli değildir) biriktirilen CTL leri satın aldığınızın 2 katına satma süreci de gelecek.
Bu şu demek: Paylaşımlarınızın karşılığı gerçek paraya dönüştürülebilir.

CTL satın almak için PayPal sistemine kayıtlı bir kartınızın olması ya da bir kartınızın olması, CTL satmanız için ise; PayPal , Akbank veya Halkbank hesabınızın olması yeterli. Bu konu ile ilgili detaylar zamanla oluşacak.


Dükkanda olması beklenen ürünler daha çok görüntü ve forum hakları ile ilgili olacak. Eski hediye sistemi ise mevcut değil. Ancak isteyen üyelerimiz Banka hesaplarında bulunan CTL 'leri istedikleri üyelere transfer edebilirler. Bu birkaç yöntemle yapılabilir. Zaten forumda bu iletim yöntemlerini farkettiniz. CTL iletimlerinde %5 gibi küçük bir kesinti mevcuttur. :D[/B]
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
raflar boş gibi geldi bana..:)

CTL iletimlerinde %5 gibi küçük bir kesinti mevcuttur.
buradadamı var havale ücreti kesintisi.. :)
 
Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Dükkan raflarına 5 adet üye adı renklendirme ürünü koyduk. Günlük 50, haftalık 250 CTL gibi bir rakamla satın alabilirsiniz.

Sistemde bu özelliği başka üyelere de alma opsiyonu var ancak kimse bir başka üyenin başlığını izinsiz değiştirmesin lütfen. Ama bir üyemiz, CTL'si bol bir üyemizden samimiyetine göre, kendisi için böyle bir alışveriş talep edebilir.

Şimdilik sistem aynı zamanda test aşamasında. Aylık ve Süresi satınalmalar kapalı. Size de günlük alışveriş yapmanızı öneririm. Aynı türden bir özellik satın aldığınızda süre bitene kadar değişim yapamıyorsunuz. Eğer süresi bitmediği halde aynı ürünün bir başka versiyonunu alırsanız CTL'niz boşa gider.
 

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Bu dükkan çok pahalı :D neon pembemiz de mora kaçmış ama daha güzel olmuşş daha çeşitli renkler de olsun :P

cimrilik yaparak 1 günlük aldım ben:D
 
Top