Düğünde takılan takılar kimin hakkıdır?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Kim demiski damadin arkadasi altin taktigi ve ona bakinca kadin ailesi arkadaslarida damata para takiyor öyle degilmi :))

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Nafaka bile sıkıntı su zamanlar .kadın boşanıyor başka erkekle takılırken adam nafaka ödüyor mesela .. mesela bir arkadaş in karısı gitti başka bir erkekle evlendi bu nafaka gönderiyor çocuklara sanırım ama nereye harcıyor bilmiyorum diyor sıkıntılı isler
İştw ya o nafaka işine çözüm bulmalı bend e birinden duydum adam jandarma evleniyor kadın beni darp etti diyor adam nafaka ödüyordu o kişinin söylediğine göre de bir sucu yokmuş

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Haha .. sen gel tr de bir teyzeye sor xx damata ne taktı diye 20 yıl gecsin aradan gene söyler 😂 kameraysla kaç sefer oynatiyorlar ileri geri onu biliyonmu 😂 maddiyat değil tabiki sebep borç olduğundan :)
Benim dügün kasetide duruyor 😂😂bendemi izletsem acep😂ama benim kaynanam bakmazkı. Öyle şeylere yada beni sevdiği için bakmazmiş gibimi yapıyor 😂 haha birde benim görümcem gelip okuyormuş 😂 sen bak çünbüşe ozaman

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Gelinle damadın olmalı
Kaynanası tarafından bilezikler harici bütün takıların alındığına cok kez şahit olmuşumdur
Gelinle damadın olmalıdır bence
Aman bizim oldu da noldu çeyrekler paralar borçlara gitmişti 😏
mutluluk öyle ucuz degil ama o butun takilari ne kaynana ne kayinbaba hic biri hak etmiyor almasi gereken sadece gelin ve damat borc incinde olunca mutlu bir yuva nasil kurulur borc bataginda ??

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
mutluluk öyle ucuz degil ama o butun takilari ne kaynana ne kayinbaba hic biri hak etmiyor almasi gereken sadece gelin ve damat borc incinde olunca mutlu bir yuva nasil kurulur borc bataginda ??

pek mutlu olunmuyor tabi 12 senelik evliyim ilk sene berbarttı tabi küçük evlenmem de etkendi küçük derken 20 idim :)
Bence de aileler almamalı erkek tarafı alan cok var ula hep sizin tarafımı taktı da alıyorsunuz kızın tarafı da var ve onları kızın ailesi geri ödüyor o zaman onları da siz takın geri dime ama :)