Doktorunuz Sizinle !!!

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar bilemiyorum forum formatına uygun olur mu.

Tanıdık bir doktor arkadaşımla bu akşam görüştüm ve belli günlerde üyelerin belirttiği sağlıkla ilgili şikayetleri cevaplandırıp cevaplandırmayacağını sordum. Memenuniyetle kabul edeceğini söyledi.

Bu konu ile ilgili bir forumun üst kısımlarında örn. üyeler için bölümünde bir başlık açabiliriz.

Katılım ve yararı olur mu dersiniz? Yoksa böyle bir bölüm gereksiz mi sizce ???

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Ya doktora gitmeye üşenilen öyle çok konu varki, en azından burda konunun ciddiyeti öğrenilip doktora gitmek gerekirse gidilir :) İlk soru benden gelicek :P

arzum

Forum Tutkunu
bence çok faydalı olur güzel bi fikir. hiç birimiz çok büyük rahatsızlık geçirmeden doktora gitmiyoruzdur buna eminim ben hastane ortamında çalıştıgım halde doktora çıkmazdım kendimce ilaçlar alır kendi tedavimi kendim yapardım ama burda danışabileceğimiz bir doktorumuzun olması çok güzel olur en azından bilgi alırız ve ona göre önlemimizi alırız.bir çok kişi hangi poliklinige çıkamadıgı için hem zaman kaybı hemde maddi açıdan da sarsılıyo bunuda önlemiş oluruz.bence süperr bi düşünce hocam ilgin için tşk.ederim doktor arkadaşınızın da böyle bir teklifi kabul etmesi güzel bir jest.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sadece kendinize ait değil yakınlarınıza ait sağlık sorunları ile de bilgi alabilirsiniz. Beli bir bölüm altında soru(n)ları biriktiririz haftanın birkaç günü doktorumuz uğrayıp cevaplandırabilir.

wien06

V.I.P
V.I.P
Hocam deneyebileceğim bir durum değil. Ya olur ya olmaz, seni denicez tarzı birşey söyleyemem.

Elbetteki olmaz hocam. Benim demek istedigim doktorumuza haber vermeden böyle bir konuyu acip bakmak. Bakalim ilgi olacakmi diger türlü direkt doktoru getiripte o konuyada ilgi olmazsa o zaman mahcup duruma düsebiliriz.