• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

D. Günü Doğum Günün Kutlu olsun Safir

Suskun

V.I.P
V.I.P
Sevgili Safir; iyi ki bizlerlesin. İyi ki doğdun... Doğum gününü kutlamak ve sana ''iyi ki varsın'' diyebilmek bizler için çok önemli. :) Doğum günü pastalarının en güzelleri sana layık...
iyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin... nice yaşlara, doğum gününü içten dileklerimle kutluyorum. her şey dilediğin gibi olsun hayatın boyunca..

S1Lz6sL.jpg

6cobcLo.jpg

Düzenleyen yönetici:

GöLGe

Üstat
Arım,balım,peteğim;
Gülüm,dalım,çiçeğim;
Ben seni çok seviyorum bebeğim;
İyi ki doğdun MELEĞİM :P

Sağlık,huzur ve mutluluk dolu nice nice yıllaraaaaaa :)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Doğum günün kutlu olsun Safir.
Allah "keşke"leri az,"iyiki"leri fazla, sevdiklerinle, sağlık, huzur ve mutluluk dolu hayırlı bir ömür nasip etsin.

Kutlama mesajıda çok hoş olmuş ellerine sağlık Suskun.

Safir

Özel Üye
Özel üye
:)
Bakalım çevremden kim hatırlıyacak demiştim kimse hatırlamadı. Forumda bir kutlamaysa hiç beklememiştim, açıkçası sürpriz oldu. Çok ince düşüncelisin Suskun, çok teşekkür ederim =GG
Aynı dilekler benden sizlere arkadaşlar =GG

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Cevap bugün geldiğine göre bugün kutlamamızda sakınca yok demekki :) Hem üzülme benimkini de en çok 2 kişi ancak hatırlıyor ama bankalar ah vefalı bankalar nerede hesabım varsa hiç unutmazlar kapatmış olsam da :D
parilti.gif
parilti.gif
parilti.gif
parilti.gif
parilti.gif
parilti.gif
parilti.gif
parilti.gif
parilti.gif
Hem haftanın konuğu olayı da denk gelmiş böylelikle seni daha iyi tanımış olduk . Sevdiklerinle ve özellikle de bebeğinle kocaman mutlu bir ömür diliyorum Safir. İyi ki varsın, iyi ki aramızdasın.

Nice yıllara ....

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
nice senelere.. umarım hayatta çocuğunuz ve ailenizle hep mutlu olursunuz.. :)

( k.bakmayın gözümden kaçırmışım bu konuyu .. tekrar nice senlere :) )