D. Günü Doğum Günün Kutlu Olsun RUZG4R

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Doğum günün Kutlu olsun Rüzgar :) Sanırım buraya yazamayacağım kadar çok şeysin bende o yüzden uzun uzun sıfatlara boğmak istemiyorum seni :P

İyi ki tanımışım, iyi ki varsın, güzel bir yıl olsun bu yıl :)

Pasta özel tasarım :D

A8PS6Lx.jpg

Bunu da buraya bırakıyorum :P

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Doğum günün Kutlu olsun Rüzgar :) Sanırım buraya yazamayacağım kadar çok şeysin bende o yüzden uzun uzun sıfatlara boğmak istemiyorum seni :P

İyi ki tanımışım, iyi ki varsın, güzel bir yıl olsun bu yıl :)

Pasta özel tasarım :D

A8PS6Lx.jpg

Bunu da buraya bırakıyorum :P

Ben unutmuştum nasıl şaşırdım şimdi bakarmısın nasılda tanıyor beni ben bu pastayı yerim ..:D

Ama dur ya bu hiç iyi olmadı şimdi sen bana iyice yaşlı muamelesi yapacaksın hay aksi :P :D

Çok teşekkür ederim Nehir seni tanımakta bir o kadar güzel :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Aman ne kutlayacağım @RUZG4R'ın doğum gününü her yıl bir yıl daha yaşlanıyor işte :P Ve her geçen yıl biraz daha fazla gıcık oluyor :D Teyzemin doğum yaptığı günü kutluyorum buradan, seninkini niye kutluyoruz ki :D Kadıncağıza çektiren sensin :P :D
Şaka maka senin de doğum günün kutlu olsun iyiki doğmuşsun falan işte :) Fazla şımartmayın arkadaşlar, sonra daha da gıcık oluyor uğraş dur :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Ben unutmuştum nasıl şaşırdım şimdi bakarmısın nasılda tanıyor beni ben bu pastayı yerim ..:D

Ama dur ya bu hiç iyi olmadı şimdi sen bana iyice yaşlı muamelesi yapacaksın hay aksi :P :D

Çok teşekkür ederim Nehir seni tanımakta bir o kadar güzel :)
Hatırlatmak istemezdim yaşlandığını ama kutlamadan olmaz dimi :D
Rica ederim :))

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Aman ne kutlayacağım @RUZG4R'ın doğum gününü her yıl bir yıl daha yaşlanıyor işte :P Ve her geçen yıl biraz daha fazla gıcık oluyor :D Teyzemin doğum yaptığı günü kutluyorum buradan, seninkini niye kutluyoruz ki :D Kadıncağıza çektiren sensin :P :D
Şaka maka senin de doğum günün kutlu olsun iyiki doğmuşsun falan işte :) Fazla şımartmayın arkadaşlar, sonra daha da gıcık oluyor uğraş dur :D

bak ya :D teşekkür ederim adminem güzel dileklerini anneme ileteceğim :P