D. Günü Doğum Günün Kutlu Olsun Erkan

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Benim canım yegenim..Wien Abimin en büyük oğlu ERKAN'ın dogum günü bugün..

Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun...

yüce Rabbim sana hayırlı ve uzun bir ömür versin...

ailenle birlikte nice güzel seneler geçirmen dileğiyle öpüyorum canım...

wien06

V.I.P
V.I.P
Cok tesekkürler KIRMIZI inan beni sasirttin ben bunu unutacagini zannetmistim. Bu arada Erkanda gördü oda cok tesekkür ediyor

e-PaCk

Forum Gururu
allah mutlu başarılı sağlıklı bir ömür nasip etsin işalllaaa :)
erkan bak sevildiğini bil.
walla çok utandım kendimden 4 gün önce öz yeğenimin doğum gününü unuttum ben görüon mu kırmızıyı :)
al bu da gülün erkan =G

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Doğum günün kutlu olsun erkan.Wien kıskandım şimdi seni ne kadar vefalı dostların var baksana.;).Senin gibi abiye vefalı dost yakışır zaten.Rabbim hayırlı ömür versin çocuklarına.

wien06

V.I.P
V.I.P
Cok tesekkürler Lost simdiye kadar dostlarim ve arkadaslarim (birkac istisna disinda) vefali olmuslardir. Bilmiyorum belki bu benim sansimdir.
Isin dogrusu KIRMIZI benim cocuklarin dogum günlerini benden iyi hatirliyor. Allah razi olsun ondan unuttugum zaman o bana hatirlatiyor;).

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yakışıklı yeğenimizin doğum günü benim nasıl gözümden kaçar. Erkancım senden özellikle özür diliyorum bir dahaki doğum gününe birkaç gün önceden hatırlat sürpriz güzel bir kutlama hazırlayalım. :)

Sevdiklerinle ve ailenle birlikte nice mutlu senelere canım benim.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Yakışıklı yeğenimizin doğum günü benim nasıl gözümden kaçar. Erkancım senden özellikle özür diliyorum bir dahaki doğum gününe birkaç gün önceden hatırlat sürpriz güzel bir kutlama hazırlayalım. :)

Sevdiklerinle ve ailenle birlikte nice mutlu senelere canım benim.

hatırlatmayla olmuyor bu işler:) aklına kazıcaksın:)...seninkinide not ettim yorumsuz...sen süprize hazır ol gelecek yas gününe ölmez de sağ kalırsam parti yapıcam parti..