Dini Semboller - Yüz İfadesi Sembolleri - Emojiler - Müzik Sembolleri - Diğer Semboller - Hayvan Sembolleri

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Dini Semboller - Yüz İfadesi Sembolleri - Emojiler - Müzik Sembolleri - Diğer Semboller - Hayvan Sembolleri

Dînî Semboller:

☪ ☾ ✟ † ☯ ✡ ✸ ✠ 卍

Yüz İfadeleri:

????? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ?? ? ? ?

Müzik Sembolleri:

?? ? ? ? ? ? ? ? ♫ ♬ ♩ ♭

Parantez sembolleri:

⫷ ⫸【 】〖 〗〘 〙〚 〛「 」『 』< >
[ ] { } « » ཌ ད ᄽᄿ ᖫ ᖭ ⁅ ⁆ ≪ ≫ ≼ ≽ ≺ ≻ ≶ ≷ ≾ ≿ ⊏ ⊐ ⊑ ⊒ ⋘ ⋙ ⋞ ⋟ ╠ ╣ ❮ ❯ ❰ ❱❴ ❵ ⟪ ⟫ ⟨ ⟩ ⦃ ⦄ ⦅ ⦆ ⦇ ⦈ ⦓ ⦔
⦕ ⦖ 《 》

Çeşitli Hayvan Sembolleri:

? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Doğa-Çevre Sembolleri:

??? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ??? ? ? ? ?? ? ?? ? ???? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ??

Gıda Sembolleri:

? ? ? ? ? ? ? ??? ?
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ??? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ?

Sanat-Spor Sembolleri:

⚾ ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ?

? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?
? ? ? ?? ? ?? ? ? ? ? ?
?

Yüz Şekilleri:

༼・ิɷ・ิ༽ ヽ༼ ಠ益ಠ ༽ノ (/•ิ_•ิ)/

(҂⌣̀⌣́)ᕤ (`っ´) ( ^∀^)​
(。◝‿◜。) ⊂( ・ ̫・)⊃ (*′☉.̫☉)
(◑‿◐) 〳 ‾́ ﹏ ‾́ 〵 〳◉͜ʖ ◉〵

─=≡( ͡° ͜ʖ ͡°) ໒( •̀ ╭ ͟ʖ╮ •́ )७ 〳 ͡° Ĺ̯ ͡° 〵

(✿◠‿◠) ༼ ຈل͜ຈ༽ ᕕ( ಠ‿ಠ)ᕗ

(҂︺̀︹︺́)

Pc-Ofis sembolleri:

? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ?? ? ??? ? ? ? ? ? ? ? ?? ⎘⎗
⌫⌧⌦

Çeşitli Yıldız Sembolleri:

★ ҉ ⋆ ✢ ✣ ✤ ✦ ✧ ✩ ❂✫ ☆ ✮ ✯✬ ✭ ✮ ✰ ★ ✪ ✱ ✲ ✳ ✴ ✵ ✶ ✷ ✸✹ ✺ ✻ ✼ ❄ ❅ ❆ ❇✥❈ ❉ ❊ ❋ ☀

Çeşitli Ok İşareti Sembolleri:

➩➪➫➬➭➮➯➱➹➸➷ ⇨⇦⇰ ⇱ ⇲ ⇳ ⇴ ⇵⇶ ⇷ ⇸ ⇹ ⇺ ⇻ ⇼ ⇽⇾ ⇿→ ↔ ←↑↓←↑↓↖↗↱ ↲ ↳ ↴ ↵ ↶ ↷ ↸ ↹ ↺ ↻ ↼ ↽ ↾ ︷︸︾﹀ ➡➢➣➤➥➦➧➨➲➳➴➵➶➺➻➼➽«»↘↙ ↕➛➠➟ ➾ ↚ ↛ ↜ ↝ ↩↞ ↟↠

↡ ↢ ↣ ↤ ↥ ↦ ↧ ↩ ↪ ↫ ↬ ↭↮ ↯⇀ ⇁ ⇂ ⇃ ⇄ ⇅ ⇆ ⇇ ⇈ ⇉ ⇊ ⇋ ⇌ ⇍ ⇎ ⇏ ⇐ ⇑ ⇒ ⇓ ⇔ ⇕ ⇖ ⇗ ⇘ ⇙ ⇚ ⇛ ⇜ ⇝ ⇞ ⇟⇠ ⇡⇢ ⇣ ⇤ ⇥ ⇦ ⇧ ⇨ ⇩ ⇪ ⇫⇬ ⇭ ⇮ ⇯ ⟰ ⟱

Matematik-Geometri Sembolleri:

Üslü sayı yapma: ⁰ ¹ ² ³ ⁴ ⁵ ⁶ ⁷ ⁸ ⁹ Örn: x²
Taban sayı yapma: ₀ ₁ ₂ ₃ ₄ ₅ ₆ ₇ ₈ ₉ Örn: x₂

Hazır kesirler:

½ ¼ ¾ ⅓ ⅔ ⅕ ⅖ ⅗ ⅘ ⅙ ⅚ ⅜ ⅛ ⅝ ⅞

Diğerleri:

Σ∏ ⊆ ⊇ ⊈ ⊉ δß α σ µ τ Φ Θ Ω ∩ φ ∠ ± ≥ ≤ ⌠ ⌡ ÷ √ ⁿ % ‰ / ƒ ∞ + - ° ≅ ≈ { } ⊿ ≦ ︹︺ ︼ ︻ ﹌ ∽⊙⊥ ∈[]∛ ∜ π ∫ ︵︶ ︸ ⦬ ⦭ ⦫ ⦪ ⦩ ⦨ ㎎ ㎏ ㎝ ㎞ ㎡ ㏄ ㏎ ㏑ ㏒ ㏕ ≧ ≮ ≯ ∝ ×

Diğer Semboller:

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ඹ ☏ ܟ ☬ ධ ⎈ ⎙ ච ☕ ⌚ ⌛ ? ග ඛ භ උ ඐ ථ Ъ ණ ඬ ෂ ය ඇ ඈ ඉ ඊ ඌ ֆ ₮ ? η 〄 〠 ◎Θξλζ∮卅 ✈ ☼ ☤ ☃ ☀ ☁ ☂ ☸ ☢♢ ♔ ♕ ♚♛ ☄ ☽ ☃ ☻ ☺ ☹ ۩ εїз ☎ ☏ ¢ ☚☛ ☜ ☝ ☞ ☟ ✍ ♥ ࿂ ე ჳ ᆡ ༄ ♫ ♬ ♪♫❀ ✿ ψ ♆ ☭ ♪ ♩ ♫ ℘ ℑ α ʊ ϟ ღツ ₪ ❤ ? ௫✔✖ ♂ ◥ ▶▒ ▓ ░ ≉§ ■๑╟۩ Ѷ Σ ◘ ◙╠ ═ ╩ぃᕰ ╝ ™ ◈ ஹ ҈҉ ҈҉ ҈҉ ►◄♨☢☠☮ ▌◘◙ ஐ の 〽 ? ?
◕‿◕ ✎ ≈ ✲ ❈ . ☂ ☁【】┲ ❣✣ ✤✥ ✦❉ ✿ ❃❁ ❀ ☀ ? ?.:。゚’゚・◊♥ ◘ ◙ ■ ๑ »« ¶ ◐ ◑ ◐ ◑ ⚗ ⚘ ▪▫ ♦◊◦ ☼ ♠ ♣ φ ? ▣ ▧ ▨ ▩ ▤ ▥ ▦
♈ ✓ ✔ ✕ ✖ ㊚ ▬ ? ??? ≾ ۝ ✎ ✏ ✁❧ ™ ♡ ❣ ∞ ℜ ℵ η ? ? ? ? ? ? ?

Yeni eklenen şekiller:

Ԋ ᧬ ᧲ ᵯ ⁂ ߷ ༪ ༫ ༬ ᦝ ༮ ༲ ྅ ࿏⃠ ⁇ ⌨ Ԏ ⦷ ⦺ ⨟ Ԑぷ ꉹꉔꉖꋔꍈꏀꑸꔞ ⎚ Ԃ ⌘⏏╳〠༆ ༒ ༊ ༼ ༽ Ӝ জ ඏ፨ ᚙ ᢇ ש ༗࿊࿋࿌࿉ ʬ ʨ ϡ ᚋ ᚌ ᚍ ᚎ ᚏ ᚙ ᚸ ⨷ ⨇ ⨈ ᛔ⊛⊜⊝⁈ ⁉ ₯ ↂ ↀ ≝ ≣ ≟ ≞ ⋰ ⋱⁂ ჯ ᓬ ᕒ ᦙ ꗠ ⎘⎗⌫⌧⌦ϾϿ⌗ ꖻ ꗾ ꡭ ꘖ ꘒ

Uyarı: Şekillerin boyutu ve rengi yerine göre farklılık gösterebilir.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Enteresan bir durum, bu kadar resim nasılda konuda gösterilmiş diyorum bende :D
Bunların resim şeklinde yani renkli olanları bizim '' İfadeler '' sekmesinde mevcut sanırım ondan .
Diğerleri normal sembol şeklinde siyahlar :) fareyi resimlerin üzerine getirdiğinde senin foruma eklediğin kodda yazıyorlar :şeker: ? şeklinde mesela :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet zaten bu şekilde eklenmiş yoksa resim bir konuda 20 olarak sınırlı.

Artık konulara direkt sürükle bırak yöntemiyle resim ekleme özelliğini açmayı düşünüyorum farklı yerlere resim yükleme zahmetinden kurtulsak bilgisayarımızdaki resmi direkt sürükleyip bıraksak diyorum yani. :D

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Evet zaten bu şekilde eklenmiş yoksa resim bir konuda 20 olarak sınırlı.

Artık konulara direkt sürükle bırak yöntemiyle resim ekleme özelliğini açmayı düşünüyorum farklı yerlere resim yükleme zahmetinden kurtulsak bilgisayarımızdaki resmi direkt sürükleyip bıraksak diyorum yani. :D
Harika olur ya valla :D
Bekliyordum senden böyle bir şeyi hadi bakalım .p :D