Depresif Kadınlar :)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Merhaba Çerez kadınlarına bilakis sormak isterim zira erkekler kadınlara nazaran daha duygusuz olduğu için depresif erkek azdır..

Depresyona girdiğinizde sizdeki değişiklikler nelerdir? haliniz tavrınız hayata bakış açınız, giyiminiz kuşamınız nasıl görünürsünüz?

depresyon-kadin.jpg

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
ben depresyona girdiğimde, ki bununla çok az karşılaşırım,
kendımi rahatlatmak için hüzünlü şarkılar dinleyip
yazı yazıyorum.
Edebiyat yapmak, kelimelerle cümlelerle oynamak çok çok iyi hissettiriyor bana :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Geçen sene kış depresyonuna giren bir insan olarak şunu söyleyebilirim ki etkileri kötü :) Uykuya çok düşkün olmuştum :)
Atlatmak kolay ya. Gidin gezin :) Birşeyciğiniz kalmıyor

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Her zaman depresifim galiba..:D Bıraksalar hep uyuyurum değil evden çıkmak başımı pencereden bile uzatasım yok..Yinede hayat güzel yav :D

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
depresiflik aşırı asabiyet ve hepiniz aynısınız moduna girdiriyor. tabi birde soluğu kuaförde alıp saçımın rengini değiştirmem gibi depresyon olmasa sabit renk takılırdım herhalde :D

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
@Kızıl_Mavi ( zira erkekler kadınlara nazaran daha duygusuz olduğu için depresif erkek azdır..)

teessüf ediyorum sevgili arkadaşım bize duygusuz diyorsun .

oysaki mecnun değilmidir leylası için çölleri darma duman eden
ferhat değilmidir dağları isviçre peynirine çeviren...
adı romeo değilmi ( kalbim sevmişmiydi ? ey gözlerimedir isyan gerçek güzelliği görememişim şimdiye kadar diyen )

o vakittirki biz erkekler daha mücadeleci olduğumuz için depresyona girmeyebiliriz . lakin duygusuz değilük :)

dipnot : isviçre f ilemi v ilemi yazılıyordu yahu :v

Düzenleyen yönetici:

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
dediğim gibi bu aralar hepiniz aynısınız modunda olduğumdan beni bu hale bi öküss getirdiğinden olaya tek taraflı bakmakta kararlıyım :D

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Bende herkesin tam tersine uyuyamıyorum, bi süre uyku haram oluyor bana.. İştahım kapanıyor, her şeyden uzaklaşmak istiyorum..

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
:v iyi tamam öyle olsun . sanıyorumki bu aralar aşk meşk durumlarında bazı sorunlar yaşıyorsun . olurya hani kalenin içinden ( erkeklerin tarafından ) bi ajan istersen gönül rahatlığı ile sana tüyolar verebilirim . kısacası öküzü ahıra bağlamak ve falakaya yatırmak istersen bi mesaj at yeter

ennn dipnot : geçmiş olsun demeyeceğim oldu bitti sayıyorum bizim forumun kızları herzaman ayakta durmasını bilmişir .

Papatya

V.I.P
V.I.P

Ben çok çabuk üzülen, çok çabuk kırılan biriyim.
Sürekli "depresyon" gibi bir şey varsa o ruh halini yaşıyorum. Daha doğrusu yaşam tarzım olarak seçtim bunu.
Mizacım böyle yani.
Giyimime kuşamıma yansımıyor sadece konuşmuyorum fazla, tabiri caizse her şeye " he " deyip geçiyorum...